Wygraj karty przedpłacone na zakupy oraz piłki Tango 12

Piłka Euro 2012Euro 2012 już niedługo, zostało zaledwie kilkadziesiąt dni do pierwszego gwizdka. Kibice piłki nożnej zapewne już nie mogą się doczekać pierwszego meczu naszej reprezentacji na mistrzostwach europy.
Jak zapewne wiesz mistrzostwa te które będą rozegrane w naszym kraju, mają swoich oficjalnych sponsorów. Sponsorzy oprócz sponsorowania zawodów, organizują także wiele konkursów dotyczących Euro 2012.
I oto my chcielibyśmy wam przedstawić jeden taki konkurs, zorganizowany przez bank, Pekao Bank Polski jednego z oficjalnych sponsorów mistrzostw.
Konkurs ten a dokładnie loteria została zorganizowana dla każdego, kto chciałby wygrać cenne nagrody i gadżety Euro 2012.

Jakie są zasady tej loterii i jak wygrać nagrody?

Jedną i szlagierową zasadą udziału w loterii banku Pekao jest korzystanie z produktów placówki lub korzystanie z karty debetowej, a także kredytowej pod czas zakupów.
Za każde użycie karty oraz skorzystanie z oferty banku, uczestnik loterii otrzyma 1 los. Czyli jeżeli często robisz zakupy i płacisz kartą oraz akurat jesteś klientem tego banku to za każdą transakcję otrzymasz los. Czym więcej losów tym większa szansa na wygranie nagród.
Zapisać się możesz w tej loterii po przez stronę konkursową lub też przez konsultanta w placówkach banku Pekao.

Jakie nagrody są do wygrania w loterii Pekao Euro 2012?

Pierwszą i bardzo wartościową nagrodą dla każdego kibica i kolekcjonera piłek, jest oficjalna piłka meczowa Euro 2012, Tango 12, następną także bardzo wartościową nagrodą są karty przed płacone tak zwane Prepaid na zakupy o wartości 50 złotych każda. Kart tych jest aż 2012 sztuk, każdy może wygrać nawet po kilka takich kart i za ich pomocą możesz dokonać zakupów we wszystkich sklepach.

Jeżeli jesteś kibicem lub chciałbyś mieć piłkę Tango 12 to weź udział w loterii, dokonuj zakupów kartą, zbieraj losy i sprawdzaj czy twoje losy wygrywają.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments