Wygraj konsolę Xbox 360 z Kinect, MacBook lub inne nagrody

konsola X-Box 360 z kinectChyba każda młoda osoba, a zwłaszcza chłopak chciał by mieć swoją własną konsolę do gier video. Od dziś te marzenie wielu ludzi może się spełnić, a to dla tego iż w Internecie podczas naszych poszukiwań ciekawych promocji i zniżek, natknęliśmy się znowu na ciekawy konkurs online. Zapewne spora część ludzi szukająca ciekawych ofert zakupowych natknęła się na firmę My Deal. My Deal to dokładniej serwis oferujący zniżki i rabaty dla swoich użytkowników, zaś administracja tej strony wpadła na bardzo fajny pomysł, zorganizowania darmowego konkursu z wartościowymi nagrodami.

My Deal na czym polega konkurs internetowy?

Otóż idea konkursu jest prosta, nie różni się praktycznie pomysłem od innych zabaw publikowanych na naszej stronie ale oferuje bardzo fajne nagrody dla jej zwycięzców.
Otóż aby wziąć udział w zabawie od My Deal należy przejść przez trzy proste kroki. Pierwszym z kroków jest przejście na witrynę konkursu, gdzie należy zapisać się wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy, należy poprawnie wypełnić pola w formularzu by przejść do następnego kroku zabawy i mieć szansę na wygranie prezentów.
Drugim krokiem jest potwierdzenie swojego udziału w konkursie My Deal, zaś trzeci i chyba najmilszy krok w tej zabawie to, wybranie jednej z pośród trzech nagród jakie chcielibyście wygrać.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie online My Deal?

Jak wyżej pisaliśmy nagród są trzy rodzaje, przedmioty które można wygrać są bardzo wartościowe, ich cena wacha się w okolicach od 1000 zł do 2800 złotych, więc musisz przyznać że warto wziąć udział w zabawie.
Do wygrania więc są:
Konsola Xbox 360 z Kinect + iPad do firmy Apple
MacBook także wyprodukowany przez firmę Apple
Torebka Louis Vuitton
Możesz wybrać jedną z tych trzech rzeczy, a właściwie z czterech, my wybraliśmy pierwszą nagrodę i mamy nadzieję że nam się uda ją zgarnąć. A ty jaką nagrodę wybrałeś?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments