Wygraj kuchnię z konkursem Activia

Activia konkursW sieci trwa konkurs Danone Activia w którym to do wygrania jest kuchnia i wiele innych ciekawych nagród.

Konkurs Activia, co należy zrobić by spróbować swoich sił?

Wystarczy wejść na stronę konkursu, a następnie wypełnić prosty formularz z pytaniem „Nie zjadłam śniadania bo”?

Więcej informacji o konkursie Activia, od firmy Danone!

Od 27 stycznia każdy ma szansę wygrać zupełnie nową kuchnie. Activia zaprasza do pysznego śniadaniowego konkursu. Rozwiąż proste zadanie na stronie activianasniadanie.pl i zacznij planować kolor nowych szafek!
Activia Pełne Ziarna to doskonała propozycja na śniadanie. Takie śniadanie smakuje z pewnością jeszcze lepiej w pięknej nowej kuchni, która teraz jest w zasięgu Twoich rąk. Zapraszamy internautów do udziału w śniadaniowym konkursie Activii. Konkurs polega na jak najciekawszym dokończeniu zdania: „Nie zjadłam śniadania bo…”. Może nasz poranny posiłek zniknął w czarnej dziurze, a może jakiś nieznany sprawca je porwał i zażądał okupu. Może zasłona rano spadła Ci na głowę, a może Ufo porwało Ci lodówkę? Czekamy na najbardziej fantazyjne zgłoszenia.
Do wygrania bon na kuchnię o wartości 15tyś zł, który można zrealizować w sklepach IKEA oraz 6 ekspresów ciśnieniowych do kawy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments