Wygraj kupony na darmowe tankowanie paliwa, druga edycja

darmowe kupony na paliwo BPKryzys i jeszcze raz kryzys, to słowo ostatnio słyszy się w mediach a także od ludzi coraz częściej. Ceny w sklepach i na stacjach benzynowych w dalszym ciągu rosną i nie widać by coś miało się w tym kierunku zmienić na lepsze.

Pamiętacie zapewne jak na naszej stronie publikowaliśmy artykuł dotyczący darmowego tankowania, dokładniej był to konkurs w którym można było wygrać 5000 zł w bonach do wykorzystania na stacjach paliw BP w całej Polsce. Dziś zaś mamy drugą edycję tego konkursu przygotowaną specjalnie dla was, wszyscy ci którzy chcą za darmo tankować swoje pojazdy, powinni dokładnie przyjrzeć się tej zabawie. Pierwsza edycja była bardzo popularna w sieci, sporo osób wygrało bony na paliwo i teraz za darmo mogą jeździć po całym kraju a nawet i dalej.

Na czym polega druga edycja konkursu z bonami na paliwo?

Otóż jak już wiesz jest to druga edycja zabawy, konkurs zorganizował serwis internetowy „Darmowe Tankowanie”, po samej nazwie strony wiadomo o co chodzi. Twoim zadaniem będzie przejście na witrynę, wpisaniu sumy ile Ania oszczędza na OC i AC, masz zgadnąć jaką sumę oszczędza, a następnie zapisać się w zabawie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy prawidłowo, by wejść do konkursu i mieć szansę na wygraną. Po wykonaniu tych czynności poczekaj na wyłonienie zwycięzców, osoby które wpiszą najbliższą liczbę do liczby konkursowej otrzymają nagrody.

Jakie nagrody są do wygrania?

Co do nagród to także nie jest się trudno domyślić, jeżeli brałeś udział w poprzedniej części zabawy, zapewne wiesz iż do wygrania są kupony na paliwo. Więc i teraz masz szansę wygrać kupony na paliwo do stacji benzynowych BP na terenie całej Polski o wartości 5000 zł. Przyznaj że za taką sumę można pojeździć całkiem sporo czasu, a przy tym w portfelu zostanie kupa pieniędzy, które zaoszczędzisz. Ze względu iż jest to 2 edycja zabawy to tym bardziej zachęcamy do udziału w konkursie, tak by jak najwięcej osób odwiedzających nasz portal miało szanse na wygranie nagród.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments