Wygraj kupony na paliwo bądź telefony w drugiej edycji Graj-Wygrywaj

nagrody graj-wygrywajZapewne pamiętasz jak jakiś czas temu opisywaliśmy konkurs Graj-Wygrywaj, dziś chcemy przedstawić ci drugą edycję tej zabawy, która jest darmowa i dla wszystkich.
Poprzednia edycja miała bardzo dużą popularność, a zwycięzców też było sporo, nie mniej jednak sądzimy iż i ta edycja tego konkursu znajdzie swoich zwolenników, którzy z chęcią sięgną po nagrody.

Na czym polega zabawa Graj-Wygrywaj?

Tak jak w pierwszej części zasady zabawy konkursowej nie są zbyt skomplikowane, można powiedzieć że są nawet banalne i każdy jest w stanie je zrozumieć.
Jednak aby wziąć udział w tym internetowym konkursie należy wykonać zadanie konkursowe, wedle zasad które obowiązują w konkursie.
Pierwsze co musisz zrobić to przejść na stronę konkursu, następnie należy wypełnić poprawnie bardzo krótki formularz. Wypełnienie go nie zajmie ci nawet minuty czasu, zajmuje to zaledwie kilka sekund. Formularz zgłoszeniowy nie jest skomplikowany i na pewno dasz sobie rade z jego wypełnieniem.
W następnym etapie wybierz nagrodę jaką chciałbyś wygrać, w sumie można to zrobić na samym początku przed wypełnieniem formularza.

Jakie nagrody mam szansę wygrać?

Nagród w zabawie do wygrania jest bardzo wiele, do wygrania są m.in.
– Telefony Samsung Galaxy Mini
– Gotówka
– Ekspres do kawy Dolce Gusto
– Bony na zakupy do drogerii Sephora, które wykorzystasz sieciach drogerii na terenie całej Polski
– Kupony na paliwo do wszystkich stacji BP w całej Polsce
– Aparat cyfrowy Nikon Coolpix s3100

Jak sam widzisz nagród które masz szansę wygrać jest ogrom, więc wybierz sobie jedną z nich i zawalcz o nią.
Konkurs jest bezpłatny, za uczestnictwo w zabawie nic nie płacisz, a w zamian tego masz szansę na wygranie bardzo wartościowych przedmiotów oraz kuponów.
Więc czemu miałbyś nie spróbować szczęścia?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments