Wygraj kupony rabatowe do sklepów Ikea, Apart oraz Zara

konkurs lux bony ikea, apart, zaraPotrzebujesz nowych mebli, kosmetyków bądź biżuterii? Kupujesz często kosmetyki, biżuterię lub meble typu stoliki, krzesła itp? Jeżeli tak to przeczytaj uważnie ten nowy wpis na naszej stronie, bo dowiesz się z niego jak zdobyć wszystkie te rzeczy, po przez wykonanie kilku prostych kroków.
Chcemy ci dziś zaprezentować bardzo ciekawy konkurs internetowy, w którym będziesz miał szansę wygrać bardzo fajne i cenne nagrody ale trochę w innym stylu.

Na czym polega ten konkurs i jakie są zasady zabawy?

Otóż zabawa ta nazywa się Konkurs Lux, w ostatnim czasie jest on jednym z najpopularniejszych konkursów w sieci, został on zorganizowany przez serwis internetowy KonkursLux. Jeżeli już słyszałeś o tej zabawie to wiesz na czym ona polega, ale dla tych co nie wiedzą co to za konkurs internetowy, postaramy się krótko streścić zasady i sposób zapisu w zabawie by wygrać nagrody.
Więc zabawa ta została zorganizowana z myślą o ludziach, którzy dokonują często zakupów w sieci oraz standardowo. Jedna i najważniejsza zasada to taka, iż konkurs jest darmowy, za udział nic nie płacisz a zyskać możesz sporo.
Aby wziąć udział należy wykonać proste zadanie, które polega na zapisaniu się w zabawie po przez wypełnienie bardzo prostego i krótkiego formularza. Po przejściu na stronę konkursową wybierz nagrodę jaką chciałbyś wygrać i wypełnij poprawnie formularz, musisz go wypełnić prawidłowo ponieważ jest to przepustka do losowania nagród.

Jakie nagrody są do wygrania?

Tak na początek do wygrania są meble, biżuteria oraz kosmetyki i perfumy. Dokładniej do wygrania są kupony rabatowe sieci sklepów IKEA, bony rabatowe do drogerii ZARA oraz vouchery na biżuterie do sieci sklepów jubilerskich APART. Bony te które uda ci się zdobyć będziesz mógł wymienić właśnie na meble, biżuterię, kosmetyki i perfumy. Wszystkie te produkty są markowe.
W zabawie tej już zwyciężyło sporo osób, listę zwycięzców możesz także zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej konkursu.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments