Wygraj kupony rabatowe na ubrania z wiosennej kolekcji H&M

ubrania h&mKonkursy modowe są bardzo popularne w sieci, ostatnio można zauważyć spore zainteresowanie takimi konkursami online. Dziwić niema się czemu, ponieważ w każdej takiej zabawie można wygrać bardzo wartościowe nagrody modowe, w postaci ubrań H&M.
Jakiś czas temu przedstawialiśmy wam jesienną edycję konkursu Bonfree w której można było wygrać bony o wartości 1000 zł na ciuchy z kolekcji H&M.
Dzisiejszy konkurs jest drugą częścią wyżej wymienionego konkursu, jest to wiosenna edycja organizowana przez serwis BonFree.

Na czym polega druga edycja konkursu H&M?

Aby wziąć udział w zabawie konkursowej H&M, należy przejść na stronę konkursową i wypełnić poprawnie formularz, wypełnij go poprawnie jeżeli chcesz wygrać nagrody, każde źle wypełnione zgłoszenie zostanie automatycznie odrzucone przez system.
Udział w konkursie jest darmowy, za zgłoszenie się do niego nic nie płacisz, a na wygranie kuponów na ubrania masz bardzo wielkie szanse.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie H&M?

Nagrodami w tej zabawie są ubrania z kolekcji wiosennej H&M, a dokładniej kupony rabatowe o wartości 1000 zł na wykorzystanie w sieci sklepów H&M i innych centrach handlowych sprzedających ubrania z tej kolekcji w całej Polsce.
Kupony te można będzie wymienić na ubrania dla mężczyzn i kobiet, pamiętaj ubrania z kolekcji H&M są markowe i bardzo praktyczne, co zwiększa atrakcyjność wygrania bonów. Za wartość 1000 zł można kupić bardzo dużo markowych ubrań.

Jak otrzymam kupony H&M w razie wygranej w konkursie?

Jeżeli otrzymasz wiadomość na swoją Pocztę email o tym że wygrałeś lub wygrałaś bony do H&M, to zostaną ci one wysłane po przez kuriera albo pocztą, po uzgodnieniu sposobu wysyłki z organizatorem zabawy.
Wszystkie warunki wysyłki nagród uzgadniasz za pomocą Poczty email lub po przez rozmowę telefoniczną.
Konkurs tak jak w poprzedniej części wydaje się i jest bardzo ciekawy, możliwość wygrania kuponów na ubrania masz na wyciągniecie ręki, tak więc czemu by nie spróbować?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments