Wygraj kupony rabatowe oraz roczną prenumeratę jednego z pism w konkursie PLAY

logo playJakiś czas temu opisywaliśmy konkurs zorganizowany przez sieć PLAY, dzisiejszy konkurs jest także zorganizowany przez sieć telefonii komórkowej PLAY. Konkurs ten jest dość ciekawy ze względu na nagrody jakie można wygrać.

Na czym polega konkurs PLAY?

Konkurs ten jest darmowy, aby jednak zapisać się w nim należy wykonać zadanie konkursowe. Zadanie te polega na wypełnieniu formularza, po przejściu na witrynę konkursu. Formularz ten należy wypełnić poprawnie by mieć szanse na wygraną, każde źle wypełnione zgłoszenie będzie automatycznie odrzucane przez system.

Co jest do wygrania w konkursie PLAY?

Do wygrania w tym konkursie są bony rabatowe na zakupy, oraz specjalnie stworzone oferty pozwalające oszczędzić pieniądze i czas dokonując codziennych zakupów. Wypełniając formularz i zgłaszając się do konkursu, staniesz przed szansą wygrania także dodatkowych rocznych prenumerat popularnych tygodników lub miesięczników takich jak: Gala, Forbes, Wprost, National Geographic oraz innych bardzo popularnych w Polsce gazet.

Tak więc po wzięciu udziału w zabawie, stajesz przed szansą na wygranie 3 nagród jednocześnie o wartości około 5000 zł, czyli kupony rabatowe, oferty przygotowane specjalnie dla ciebie na zakupy oraz jeden z pięciu rocznych prenumerat wybranego przez siebie miesięcznika lub tygodnika popularnych pism wydawanych w Polsce.

Jak zostanę powiadomiony o wygranej i zakończeniu konkursu?

Jak już wcześniej pisaliśmy konkurs jest organizowany przez operatora PLAY, każdy kto zgłosił się do konkursu, zostanie powiadomiony o jego zakończeniu drogą mailową. Jeżeli zaś ktoś z uczestników konkursu wygra nagrody, to zostanie powiadomiony o tym przez e-mail oraz telefonicznie, w celu ustalenia odbioru nagrody przez zwycięzcę, dla tego ważne jest by każde zgłoszenie do konkursu było poprawnie wypełnione.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments