Wygraj MacBook Air inne nagrody w konkursie Danio

nagrody danioSerek Danio zna chyba każdy oraz popularnego Głoda, bohatera reklam puszczanych prawie każdego dnia w telewizji.
Dziś producent serka Danio firma Danone zorganizowała bardzo ciekawy konkurs promocyjny, który został zorganizowany za pomocą Internetu. Zabawa ta została stworzona dla wszystkich tych którzy często kupują produkty Danio. Jeżeli lubisz jeść serek i często go kupujesz to masz też szansę wziąć udział w popularnym konkursie promocyjnym i wygrać bardzo cenne nagrody.

Na czym polega konkurs Danio i jak w nim wziąć udział?

Pierwsze co musisz zrobić by wziąć udział w tej zabawie to, kupić produkty Danio najlepiej serek za minimum 5 złotych, a następnie zarejestrować się w serwisie gdzie został udostępniony konkurs.
Rejestracji dokonasz za pomocą kodu z paragonu który trzeba wpisać w odpowiednie pole w formularzu, pamiętaj po dokonaniu zgłoszenia się, zatrzymaj paragon, ponieważ będzie on potrzebny do odbioru nagród które masz szansę wygrać.
Po dokonaniu rejestracji, zaloguj się do serwisu i graj co dwie godziny od 8 rano do 20 każdego dnia o nagrody. Co dwie godziny masz szansę na wygranie bardzo wartościowych nagród.

Jakie nagrody można wygrać z Danio?

Nagrodami w tym konkursie są maskotki Głoda głównego bohatera reklam Danio, serki Danio, ultralekkie walizki podróżne oraz bardzo nowoczesne laptopy Apple MacBook Air. Jak widzisz nagrody są bardzo fajne i warte tego byś wziął udział w konkursie, warto powalczyć o MacBooka Air ponieważ jest on warty ponad 3000 złotych i jest to najwartościowsza nagroda w tym konkursie promocyjnym online.

Udział w tej zabawie jest darmowy, oprócz zakupu serków Danio za minimum 5 zł, jeżeli lubisz te serki i kupujesz je często to można powiedzieć że zakup za 5 zł nie jest dużym wydatkiem, a korzyści możesz mieć za to bardzo dużo.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments