Wygraj markowe perfumy zostając testerką

Próbki perfum za darmoTestowanie perfum stało się coraz bardziej popularne, co raz więcej firm produkujących perfumy rekrutuje własnych testerów, którzy mają za zadanie testować i sprawdzać jakość najnowszych produktów. Testerem perfum teraz może zostać każdy, co daje bardzo fajne przywileje, o których napiszę w dalszej części tego artykułu.

Praca testera polega na testowaniu perfum i ocenianiu ich jakości, zapachu itp. W zamian tego otrzymuje się markowe perfumy zupełnie za darmo, a także wynagrodzenie od firm produkujących perfumy. Testerzy są potrzebni do oceniania produktów, co umożliwia późniejsze wprowadzenie nowych zapachów perfum na rynek.

Jak zostać testerką markowych perfum i otrzymać za darmo markowe perfumy?

To bardzo proste, w Internecie jest zorganizowany konkurs który ma za zadanie rekrutacje testerek. Jeżeli chcesz i ty zostać testerką perfum ale nie wiesz jak to zrobić, to przejdź na witrynę konkursu „TestujPerfumy”, a następnie wypełnij bardzo prosty formularz, dzięki któremu dostaniesz się do zabawy i otrzymasz dużą szansę na zostanie testerką markowych perfum. Poczekaj na zakończenie konkursu i wybranie testerek, jeżeli zostaniesz wybrana na testerkę perfum, otrzymasz powiadomienie telefoniczne lub poprzez email.

Czy bycie testerką perfum się opłaca?

Oczywiście, dzięki temu konkursowi internetowemu, możesz otrzymać szansę na darmowe testowanie perfum, będą wysyłane ci próbki perfum, takich firm jak:
Adidas
Puma
Hugo Boss
Armani Code
Davidoff
Marek tych jest bardzo dużo, wymieniłem tu kilka bardziej znanych. Dzięki testowaniu perfum otrzymasz także za darmo całe flakoniki perfum do wykorzystania, wystarczy że z listy doręczonej dla testerek wybierzesz jedną lub kilka produktów. Perfumy te otrzymasz właśnie za testowanie i opiniowanie jakości markowych produktów perfumeryjnych, to jest praktycznie nagroda całego tego konkursu, która jest bardzo cenna. Za testowanie perfum otrzymasz je za darmo, gdzie w sklepach kosztują po kilkaset złotych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments