Wygraj Nokia Lumia 800 lub inne smartfony

telefon Nokia LumiaW dalszym ciągu istnieje możliwość zapisania się i uczestniczenia w konkursie internetowym o nazwie „Fotografuj Wszędzie”. Konkurs ten daje swoim uczestnikom szansę na zdobycie eleganckiego i nowoczesnego smartfona zupełnie za darmo. Jeżeli i ty chcesz wygrać telefon na święta i nie brałeś udziału w zabawie, to także możesz wziąć udział w tym konkursie.

Konkurs „Fotografuj Wszędzie” istnieje w sieci już od paru miesięcy i już zostało nagrodzonych kilkanaście osób, które odebrały nowoczesne smartfony z mega dobrymi aparatami fotograficznymi.

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z trzech smartfonów?

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym konkursie, to wystarczy że przejdziesz na witrynę konkursową i wybierzesz jedną z trzech dostępnych nagród. Po wyborze jednej nagrody w postaci smartfona, wystarczy że wypełnisz poprawnie prosty formularz zgłoszeniowy i potwierdzisz swój udział w zabawie. Po wypełnieniu tego zadania poczekaj na losowanie nagród, jeżeli wygrasz zostaniesz powiadomiony o należnej ci nagrodzie i sposobie przesłania jej do ciebie.

Jakie smartfony są do wygrania w tym konkursie.

Tak jak w tytule wpisu do wygrania jest nowoczesna Nokia Lumia 800, jednak są do wygrania jeszcze dwa inne nowoczesne telefony, tymi telefonami są:
HTC One X
Samsung Galaxy SII
Wszystkie te smartfony mają bardzo dobre wbudowane aparaty fotograficzne do robienia doskonałej jakości fotografii, jeżeli i ty chcesz mieć jeden z nich, to po prostu zapisz się w konkursie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments