Wygraj notebook Acer Aspire One, odtwarzacz MP3 Sony lub inne nagrody

nagrody konkursu spryciarzeZapewne nie raz grając lub instalując coś, jakiś program nie wiedziałeś jak wykonać dokładną instalację. Zapewne też szukałeś poradników i darmowych kursów, np. do Photoshopa i innych programów tego typu.
Szukając w Internecie poradników, kursów na pewno większość z was natknęła się na jeden bardzo duży serwis internetowy z poradami video. Strona ta nazywa się Spryciarze, dalej końcówkę domeny można sobie samemu już dopisać, bo przecież większość z was zapewne wie co to za serwis. Witryna Spryciarze jest bardzo popularna wśród internautów, zwłaszcza tych którzy szukają wiedzy na jakiś temat w wybranej przez siebie dziedzinie.

Administracja tegoż to serwisu, postanowiła stworzyć konkurs dla użytkowników i nowych gości którzy przybywają na stronę.
Zabawa ta okazała się według nas bardzo interesująca, ze względu na pomysł i opracowanie konkursu internetowego.

Na czym więc polega konkurs internetowy Spryciarze?

Otóż dokładnie jest to konkurs video, w którym należy nagrać swój video poradnik, zgłosić go do konkursu i oczekiwać na werdykt zabawy.
Dokładniej, jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie online to, należy przejść na stronę portalu z kursami, dodać swój video poradnik lub kurs, który to przygotujecie sobie na potrzeby konkursu. Możesz dodać kurs bezpośrednio z dysku swojego komputera lub linku np. z serwisu YouTube. Po dodaniu poradnika należy dokonać rejestracji w serwisie. Na tym zadanie się kończy, przypomnieć trzeba iż tylko najlepsze video poradniki mają szanse na wygraną, więc postaraj się przy produkcji własnego kursu lub poradnika.

Jakie nagrody masz szansę zgarnąć w konkursie Spryciarze?

Otóż nagród w tym darmowym konkursie jest aż 8 rodzajów, przedmioty do zgarnięcia są ponumerowane od 1 do 8, czyli od najdroższej do najtańszej.
Zatem wygrać możesz:
Notebook Acer Aspire One
Kino domowe Panasonic
Aparat cyfrowy Lumix
Kamerkę internetową 3D
Odtwarzacz MP3 Sony
Klawiaturę do komputera
Świecące sznurówki
Stolik antygrawitacyjny oraz sprytną koszulkę
Jak widzisz pierwsze pięć nagród jest bardzo fajnych, więc chyba warto się trochę wysilić, stworzyć swój video kurs, opublikować go w sieci i mieć szansę na wygranie jednej z nich?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments