Wygraj notebooki i laptopy Samsung

notebooki i laptopy w konkursie samsungaZapewne wielu z was słyszało o firmie Samsung, na pewno spora liczba naszych czytelników posiada jakiś przedmiot wyprodukowany przez tą firmę, telefon, telewizor czy chociażby notebook lub laptop.

Firma ta postanowiła pomóc dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych, zapewne nie trzeba tłumaczyć co to za organizacja, a liczy się szczytny cel. Dzięki twojemu zaangażowaniu i ty możesz pomóc dla dzieci, a sam przy okazji wygrać nowoczesne laptopy i notebooki. Otóż firma Samsung postawiła sobie cel, stworzenia wielkiej flagi z napisami, wyjaśniającymi za co kochamy Polskę. Ty też możesz się dopisać i wziąć udział w konkursie, za jednym razem pomożesz dzieciom i będziesz miał szansę na wygranie nagrody.

Na czym polega konkurs Samsunga?

Otóż jak wcześniej pisaliśmy, firma Samsung ma na celu stworzenia ogromnej flagi z napisami, za każdy dopisany fragment na fladze firma przeznaczy 1 zł na dzieci, a ty weźmiesz udział w konkursie. Więc twoim zadaniem jest, przejście na witrynę firmy Samsung, następnie dopisz się, odpowiadając na pytanie „za co kochasz Polskę”. Dzięki twojemu dopisaniu się na fladze dzieci otrzymają kolejną złotówkę, która zostanie przeznaczona na zakup laptopów, które posłużą do celów edukacyjnych. A ty weźmiesz udział w losowaniu nagrody w konkursie.

Jakie nagrody możesz wygrać w konkursie online Samsung?

Otóż tak jak w tytule tego wpisu, nie trudno zgadnąć iż nagrodami są laptopy. Tak więc jeżeli weźmiesz udział w konkursie i zarazem w akcji charytatywnej Samsunga, masz szansę zdobyć najnowocześniejszy notebook lub laptop wyprodukowany przez firmę Samsung. Nagroda ta warta jest około 6000 zł, tak więc wyobraź sobie iż posiadasz sprzęt komputerowy za taką cenę. Nagroda jest atrakcyjna i cenna, a ty masz okazję pomóc dzieciakom, spełnić dobry uczynek i przy okazji wygrać coś dla siebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments