Wygraj nowoczesny Tablet firmy Apple lub Samsung

samsung galaxy tabPosiadasz już jakiś tablet? Jeżeli nie a chciał byś coś takiego mieć to ten konkurs jest dla ciebie.
Dla ścisłości tablety stają się coraz bardziej popularne w Polsce ze względu na mnogość funkcjonalności jakie możemy otrzymać w zamian od takiego urządzenia, pewnie zauważyłeś w telewizji że coraz większa liczba polityków i osób nie związanych akurat z polityką posługuje się takim sprzętem.

Ale co to ma wspólnego z tym konkursem?

Otóż konkurs ten jaki dziś ci przedstawimy jest zorganizowany specjalnie dla osób które chciały by wejść w posiadanie takiego urządzenia jakim jest tablet, więc nie trzeba ci pewnie tego uświadamiać iż nagrodą w tym konkursie będą Tablety i to od bardzo znanych firm które zajmują się produkcją takich urządzeń.

Na czym polega ta zabawa konkursowa i jakie nagrody są do wygrania?

Aby wziąć udział w tym konkursie należy do niego przejść, klikając na guzik na naszej stronie który przekieruje cię na stronę konkursu, następnie należy wybrać urządzenie, nagrodę jaką chciał byś wygrać. Masz tam do wyboru dwa bardzo dobre i funkcjonalne urządzenia wyprodukowane przez bardzo znane firmy na całym świecie.
Następnie po wyborze nagrody, należy wypełnić poprawnie darmowy formularz konkursowy, pamiętaj formularz należy wypełnić poprawnie by wejść do konkursu, wszystkie źle wypełnione wnioski zostaną automatycznie odrzucane, a ty nie będziesz miał szansy na wygraną.
Zaś jeżeli chodzi o same nagrody to do wygrania w tym konkursie są tak jak już wcześniej wspomnieliśmy Tablety.
A mianowicie wygrać można Tablet Apple iPad 4s oraz Samsung Galaxy Tab. Te urządzenia są warte około 4000 zł tak więc sami widzicie iż naprawdę warto wziąć udział w tym konkursie i przynajmniej spróbować, tym bardziej że nic to nie kosztuje. Konkurs jest darmowy i dla każdego zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy szczęścia.

Podziel się tym postem