Wygraj pieniądze, kino domowe lub inne nagrody

zestaw kina domowegoPotrzebujesz gotówki, kina domowego, samochodu lub innych przedmiotów? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Dziś chcemy wam pokazać nowy konkurs internetowy, odnaleziony w ostatnim czasie przez naszą administrację. Zabawa ta jest dość ciekawa i na pewno warta uwagi, ponieważ każdy zainteresowany internauta będzie miał szansę coś wygrać.

Co to za konkurs?

Otóż zabawa ta została zorganizowana przez serwis „CodziennieWygrywasz”, serwis ten zajmuje się organizowaniem konkursów oraz loterii dla swoich użytkowników, w których można wygrać bardzo fajne nagrody.

Jak zapisać się do tej zabawy?

Otóż aby wziąć udział w tym konkursie online należy, przejść na oficjalną witrynę organizatora zabawy i dokonać zgłoszenia swojej osoby, czyli jednym słowem musisz się zapisać.
Zapisać się można poprzez wypełnienie bardzo krótkiego i nie skomplikowanego formularza zgłoszeniowego, wypełnij go poprawnie by osiągnąć szansę na wygraną.
Po zgłoszeniu się zostaje nam przydzielony unikalny kod użytkownika, który bierze udział w losowaniu nagród.

Jakie nagrody są do wygrania w tym konkursie?

Nagród jest bardzo dużo, nie w sposób nam jest je wszystkie wymienić, ten konkurs jest jedyną zabawą gdzie jest dostępnych taka ogromna liczba prezentów.
Tak więc do wygrania są: laptopy, telefony, pieniądze, kina domowe, aparaty fotograficzne, ekspresy do kawy, zegarki, telewizory, samochody osobowe, zabawki dla dzieci i dużo, dużo więcej. Nie sposób nam jest to wszystko wymieniać w jednym wpisie, w sumie jak byśmy chcieli wszystko wymienić to zajęło by to nam z 4 czy 5 stron w rozmiarze A4.
Jak sami widzicie nagród jest ogrom w zabawie, więc tym bardziej warto wziąć udział w konkursie, zwłaszcza że co trzecia osoba wygrywa!

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments