Wygraj Play Station 3, biżuterię, bony na zakupy w konkursie Play

Play konkursZapewne znasz lub słyszałeś o Polskiej sieci telefonii komórkowej Play. Sieć ta jest jedną z jednych sieci która oferuje najniższe stawki za rozmowy i smsy w Polsce. Play jest także znane z tego że często organizuje bardzo ciekawe konkursy i promocje.
Już kiedyś opisywaliśmy jeden konkurs który zorganizowała ta sieć i trzeba przyznać że był on strzałem w dziesiątkę, ze względu tego że był on bardzo popularny wśród internautów.
Dzisiejszy konkurs jaki chcemy ci pokazać jest darmowy i dla każdego, możesz wziąć w nim udział nie martwiąc się o nic.

Co możesz wygrać w konkursie Play?

Na początek zaczniemy od nagród, które będziesz miał szansę wygrać. Nagród tych jest bardzo dużo więc i zwycięzców będzie sporo.
Do wygrania są m.in. Konsole Sony Play Station 3, nawigacja GPS TomTom Go 750 IQ 45 Traffic, vouchery lub jak kto woli kupony na zakupy do sklepów Vistula i Wólczanka, bony na paliwo do wykorzystania na wszystkich stacjach BP, kupony na biżuterię do sieci sklepów jubilerskich APART, kupony na zakupy ubrań do sieci H&M. Wszystkie te bony, kupony i vouchery są o wartości 1000 złotych. Do wygrania także jest gotówka, suma pieniędzy które można wygrać to także 1000 zł.
Jak widzisz nagród jest bardzo dużo i masz bardzo spory wybór. To czego potrzebujesz lub chciałbyś to mieć jest na wyciągnięcie ręki.

Jak wziąć udział w konkursie Play?

Aby wygrać te nagrody należy, przejść na oficjalną stronę konkursu Play i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go poprawnie jeżeli naprawdę zależy ci na wygranej. Każde złe wypełnienie zgłoszenia zostanie automatycznie odrzucone przez organizatora konkursu.

Zasady konkursu Play

Jak już wcześniej zdążyłeś się dowiedzieć to, to że zabawa ta jest darmowa i każdy może w niej wziąć udział. Po zgłoszeniu się do zabawy należy poczekać na rozstrzygnięcie konkursu internetowego i rozlosowanie nagród przez Play wśród wszystkich uczestników. Jeżeli uda ci się wygrać to pracownik sieci Play skontaktuje się z tobą w celu omówienia dostarczenia nagród.

Dlaczego warto wziąć udział w tym konkursie internetowym?

Po pierwsze ze względu ilości i wartości nagród, po drugie dla tego iż zabawę tą organizuje jedna z największych sieci komórkowych, czyli Play.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments