Wygraj polisę ubezpieczeniową na życie, dom lub auto, druga edycja

darmowa polisa ubezpieczeniowa na samochódCzasem zdarzają się nam nieprzewidziane wypadki, czasem są to bardzo poważne zdarzenia np. utrata życia kogoś dla nas bliskiego, lub kataklizm gdzie zostaje zniszczony nasz dom. Na szczęście od takich wypadków można się ubezpieczyć, ale nie każdego jest stać na wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Jednak istnieją także rozwiązania tego problemu, wiele firm ubezpieczeniowych organizuje promocje i konkursy dotyczące swoich ofert ubezpieczeniowych.

Zapewne pamiętacie jak jakiś czas temu prezentowaliśmy podobny konkurs dotyczący ubezpieczeń, dziś zaś jest to jego druga edycja. Pierwsza część zabawy była dość spopularyzowana przez internautów, wiadomo takie okazje nie zdarzają się dość często.

Jak wygrać polisę ubezpieczeniową na 2012 rok?

Otóż konkurs ten zorganizował ponownie serwis Wybierasz-Wygrywasz, strona ta należy do znanej firmy o której pisaliśmy już nie w jednym wpisie. Udział w konkursie jest zupełnie darmowy, więc nie musisz martwić się o jakie kol wiek koszta.
Jednak by cokolwiek wygrać, trzeba wziąć udział w zabawie. Waszym zadaniem będzie przejście na oficjalną stronę zabawy, wybranie polisy jaką chcielibyście wygrać w tej edycji, a następnie dokonania zapisu w konkursie. Zapisu dokonasz po przez formularz zgłoszeniowy, wypełnij go poprawnie by wejść do zabawy i wygrać.

Jakie polisy ubezpieczeniowe można wygrać?

Otóż nagród jest trzy rodzaje, do wzięcia macie pakiety ubezpieczeń, tymi ubezpieczeniami są:
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie OC i AC na samochód
Polisa ubezpieczeniowa na dom lub mieszkanie
Wszystko to jest warte około 30000 złotych, więc nagrody w tej edycji są równie pokaźne jak w poprzedniej. Jeżeli chcesz ubezpieczyć za darmo swój pojazd, dom lub kogoś z rodziny, to nie zastanawiaj się i spróbuj swojego szczęścia w zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments