Wygraj Samsung Galaxy Note 2 lub iPad 2 mini

wygrywasz tabletKolejny konkurs internetowy od serwisu Wygrywasz, wczoraj publikowaliśmy konkurs dotyczący nowoczesnych smartfonów, a dziś przyszedł czas na konkurs z nowoczesnymi tabletami.
Ten konkurs działa na takiej samej zasadzie jak poprzedni, jednak przypomnimy zasady dla tych którzy nie mieli okazji przeczytania wczorajszego artykułu.

Konkurs Wygrywasz, polega na wybraniu najlepszego mini tabletu dostępnego na polskim rynku. Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie i zdobyć nagrodę, wybierz tablet, który według ciebie jest najlepszy na polskim rynku.

Jak wziąć udział w konkursie Wygrywasz z tabletami?

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie Wygrywasz, to przejdź na stronę konkursu, następnie wybierz jeden z dwóch tabletów, kieruj się własną oceną, który tablet według ciebie jest najlepszy. Po dokonaniu wyboru, wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy i poczekaj na rozstrzygnięcie konkursu. Pamiętaj! By wziąć udział w konkursie musisz wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy, każdy źle wypełniony formularz będzie automatycznie odrzucany przez system.

Jakie tablety można wygrać?

Jeżeli weźmiesz udział w zabawie, to otrzymasz możliwość zdobycia jednego z dwóch tabletów.
Tablety jakie można wygrać to:
Samsung Galaxy Note 2
iPad 2 mini
Są to tablety w wersji mini, a tablet od Samsunga posiada także właściwości smartfona.
Organizatorem konkursu jest firma Schober wraz z firmą Lifestyle ISV.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments