Wygraj smartphone z potężnym aparatem

smartphone z mocnym aparatemPotrzebujesz nowego smartphonea? Chciałbyś mieć lepszy aparat w swoim telefonie? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś, z tego wpisu dowiesz się jak zdobyć za darmo nowoczesnego smartphonea.

Telefony komórkowe i smartphone’y w tych czasach ma każdy, posiadanie telefonu przy sobie jest bardzo wygodne, nie musimy stać w zimnej budce telefonicznej, których i tak jest bardzo mało obecnie w naszym kraju. Teraz aby zadzwonić wystarczy sięgnąć do kieszeni i wyjąć telefon. Mało tego w telefonach i smartphone mamy sporo rzeczy przydatnych jako dodatki np. aparaty fotograficzne, sloty na kartę pamięci, zestawy głośnomówiące, możliwość oglądania filmów oraz słuchania muzyki. Tego można by wymieniać w nieskończoność, ponieważ producenci tego typu sprzętu prześcigają się w wymyślaniu coraz nowszych nowinek technologicznych które umieszczają potem w naszych telefonach. A to wszystko by ułatwić nam życie. Ja bez telefonu nie mogę wyobrazić sobie swojego życia i pewnie ty tak samo, więc chciałbym ci zaprezentować kolejny ciekawy konkurs w którym można zdobyć nowego smartphonea.

Nokia Lumia 800, HTC One X, Samsung Galaxy II, jak wygrać telefony w konkursie?

Jeżeli chciałbyś wygrać nowy telefon z mega aparatem to postępuj zgodnie z moimi radami które teraz opisuję dla ciebie. Po pierwsze przejdź na witrynę konkursu, zabawę tą zorganizował serwis „Fotografuj Wszędzie” i poniekąd jest to konkurs fotograficzny zorganizowany za pomocą Internetu. Następnie wybierz jeden z pośród trzech nowoczesnych telefonów, który chcesz wygrać, po wybraniu nagrody przejdź do formularza konkursowego i wypełń go prawidłowo, następnie przejdź dalej, potwierdź swój udział w konkursie i oczekuj rozdania nagród.

Czy konkurs ten jest darmowy?

Tak jest to darmowy konkurs internetowy, który został stworzony dla każdego kto chciałby powalczyć o nowoczesny telefon z bardzo dobrym aparatem. Do wygrania są trzy modele telefonów:
Nokia Lumia 800
HTC One X
Samsung Galaxy II
Są to zaawansowane technologicznie smartfony dzięki którym bez problemu będziesz mógł przeglądać Internet, oglądać filmy w jakości HD, robić dobrej jakości zdjęcia i wiele więcej. To zależy tylko od ciebie czy zgarniesz jedną z trzech bardzo wartościowych nagród.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments