Wygraj Sony Play Station 3 w konkursie dotyczącym języka Angielskiego

Play Station 3Uczysz się języka Angielskiego lub masz zamiar się uczyć? Jeżeli tak to ten konkurs jest dla ciebie, tak jak widzisz pytamy o język Angielski, a konkurs ten który teraz opisujemy dotyczy języka Angielskiego.
Nie tylko z powodu języka konkurs powinien cię zainteresować, ale także z punktu widzenia nagród jakie można wygrać w tym konkursie internetowym.

Na czym polega ten konkurs internetowy i jakie są jego zasady?

Konkurs ten jest zorganizowany przez serwis Wybierasz-Wygrywasz, przeznaczony został dla osób pełnoletnich, czyli dla każdego człowieka od 19 lat w górę. Zabawa ta jest darmowa i każdy kto spełnia wymagania wiekowe może wziąć w nim udział.
Aby wziąć udział w tym konkursie internetowym należy wykonać zadanie konkursowe które polega na wypełnieniu prostej ankiety dotyczącej języka Angielskiego, a następnie po jej wypełnieniu należy przejść do następnego etapu zadania i wypełnić formularz zgłoszeniowy do konkursu. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić poprawnie by zakwalifikować się do zabawy i wziąć udział w losowaniu nagród.

Jakie nagrody są do wygrania w tym konkursie online?

Jak w tytule jedna nagroda jest już znana, jest to Sony Play Station 3, ale są też inne równie atrakcyjne i wartościowe nagrody.
Tak więc wszystkie nagrody jakie można wygrać to: Sony Play Station 3, tablet iPad 2 oraz nowy laptop Lenovo IdeaPad. Wszystkie te nagrody są warte od 1500 zł do 3000 zł, dlatego warto wziąć udział w tej zabawie.
Jak dowiem się o zakończeniu konkursu i ewentualnej wygranej?
W razie zakończenia konkursu uczestnicy otrzymają wiadomość e-mail. Jeżeli jednak ktoś z uczestników wygra nagrody, to organizator wyśle do tych osób także wiadomość na skrzynkę Poczty elektronicznej oraz skontaktuje się telefonicznie w sprawie przesłania nagrody do zwycięzców.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments