Wygraj stronę internetową dla twojej firmy

Wygraj witryne dla swojej firmyWczoraj pisaliśmy o reklamie internetowej i o katalogach firm, dziś zaś mamy dla was kolejny konkurs internetowy. Jednak jest on skierowany do ludzi biznesu, czyli osób prowadzących własne działalności gospodarcze. Jeżeli posiadasz własną firmę, to zapewne wiesz jak bardzo potrzebna jest strona internetowa dla twojej działalności.

Własna witryna w sieci, pomaga dotrzeć do klienta, a także jest przydatna do budowania wizerunku firmy. Zapewne wiesz jak Internet wpływa na ludzkość, niektórzy uważają, że czego nie ma w Internecie to nie istnieje. Poniekąd sporo osób ma racje tak twierdząc, a ty nie zaprzepaść swojej szansy na poprawę swojego statusu i pozyskania setek klientów. Bo właśnie za pomocą dobrze skonstruowanej i prosperującej strony internetowej, przyszli klienci mogą cię odnaleźć w sieci, a przede wszystkim składać u ciebie zamówienia. Jak wcześniej pisałem, chcemy ci przedstawić konkurs online, który znacznie może pomóc twojej firmie. Zabawa ta została zorganizowana przez firmę PKT i jest to już druga edycja konkursu.

Na czym polega konkurs online PKT dla firm?

Otóż zasady zabawy są bardzo proste, jeżeli posiadasz własną działalność gospodarczą, możesz wziąć udział i starać się o wygraną. Konkurs jest darmowy, więc za udział nic nie zapłacisz, a możesz dodatkowo zyskać. Aby wziąć udział w zabawie PKT należy, przejść na witrynę konkursu i wypełnić prostą ankietę skierowaną do osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Odpowiedz na wszystkie pytania w ankiecie, dokonaj zapisu w zabawie i oczekuj na rozstrzygnięcie. Pamiętaj by przy zapisywaniu się podać wszystko poprawnie.

Co mogę wygrać dla swojej firmy?

Tak jak w tytule tego wpisu, do zgarnięcia masz stronę internetową dla swojej firmy. Strona ta zostanie profesjonalnie wykonana przez zawodowych programistów. Na witrynie tej pojawi się do 6 podstron, 10 kont email, mapa na której będzie wskazana twoja firma. Zostaną także napisane fachowo porządne treści na twoją witrynę, by od razu promowały twoje usługi. Pamiętaj Strona www w sieci jest bardzo przydatna dla rozwoju firmy, to właśnie dzięki niej zbudujesz wizerunek i przedstawisz swoją ofertę przyszłym klientom.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments