Wygraj tablet iPad 2

Tablet Apple iPad 2Tablety są coraz bardziej popularniejsze, na rynku elektronicznym w Polsce jaki i na całym świecie. Sprzedaż tabletów wzrasta każdego roku, jak nie każdego miesiąca. Urządzenia te są bardzo przydatne a zarazem wygodne dla biznesmena jak i zwykłego człowieka. Pierwsze urządzenie zwane tabletem, stworzyła firma Apple pod nazwą iPad. Dobra ale przejdźmy do rzeczy, czyli nowego konkursu z tabletami do wygrania.
Już kilka podobnych konkursów przewinęło się przez nasz serwis, a ten będzie bardzo podobny do poprzednich, z punktu widzenia zasad i nagród do wygrania.

Na czym polega konkurs z tabletami do wygrania?

Konkurs internetowy został zorganizowany przez firmę OffersClick, firma ta zajmuje się tworzeniem promocji oraz konkursów dla różnych marek, firm i organizacji.
Udział w zabawie jest w pełni darmowy i aby zgłosić się do niej należy, odwiedzić stronę tego konkursu internetowego a następnie wypełnić bardzo proste zadanie.
Zadaniem tym jest wypełnienie prawidłowe formularza zgłoszeniowego, musisz go wypełnić poprawnie ponieważ jest to potrzebne do zakwalifikowania się w konkursie. Jeżeli nie postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, możesz od razu zapomnieć o nagrodzie. Po wypełnieniu tego zadania, odczekaj na jego zakończenie i na losowanie nagród. To czy wygrałeś będziesz mógł sprawdzić na oficjalnej stronie zabawy, a także dostaniesz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wygranej.

Jakie tablety są do wygrania?

Zapewne już wiesz jaka jest główna nagroda dla zwycięzców tego konkursu online, po tytule wpisu można się tego domyślić ale dla sprostowania napiszemy o nagrodzie.
Do wygrania są nowoczesne tablety firmy Apple iPad 2. Dzięki temu sprzętowi będziesz mógł korzystać z bezprzewodowego Internetu, zagrasz w gry, posłuchasz muzyki, a także oglądniesz filmy w jakości HD. Dla ludzi prowadzących swój biznes, tablet ten przyda się do przeglądania dokumentów, pisania notatek, tworzenia wykresów i wiele, wiele więcej.
Tak więc jeżeli chciałbyś lub potrzebujesz takiego urządzenia to zgłoś się w zabawie i spróbuj wygrać. Pamiętaj ten kto nie próbuje ten nic nie zyskuje.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aaaaaa
aaaaaa
13 czerwca 2012 12:44

Czy dzieci mogą wypełniać to sami czy tylko dorośli ?
Inczy jak poda się nr telefonu to nie bedzą panstwo przysylac smsów za które bedzie trzeba placić?

aoalaa
aoalaa
1 lipca 2012 16:08

mam pytanie…czy dzieci mogą wypełnić formularz same? i czy mogą wziąć udzial w konkursie? mam 12 lat… urodzilam się w 1999 roku ale tam jest tylko 1994 i nie wiem co mam zrobic…

Justyna
Justyna
23 lipca 2012 13:12

Nie rozumiem jak osoby niepełnoletnie mogą brać udział skoro roczników powyżej 1994 nie ma… W regulaminie pisze że tylko pełnoletni mogą brać udział…

Justyna
Justyna
23 lipca 2012 13:56

Acha ;D I co nie dostaje się płatnych esów i mamy duże szanse wygranej?;D

Justyna
Justyna
23 lipca 2012 14:04

Dzięki meeen xd

Justyna
Justyna
23 lipca 2012 14:07

Jeszcze jedno pytanko… Gdybym wpisała moje dane ale urodzenie 3 lata wyższe (po jestem z 97) to jak bym wygrała to luzik?

Justyna
Justyna
23 lipca 2012 14:18

To mam brać udział?