Wygraj telefon iPhone 4 lub Nokia N8

telefon nokia n8Dziś chcielibyśmy wam pokazać kolejny dość ciekawy konkurs internetowy znaleziony w sieci, w prawdzie jest to już trzecia edycja tej zabawy, ale naszym zdaniem warto zwrócić na niego szczególną uwagę.
Jeżeli potrzebujesz wypasionego telefonu do pracy, czy też do celów rozrywkowych to z pewnością powinieneś wziąć udział w tej zabawie i powalczyć o nagrodę.
Jak wcześniej wspomnieliśmy jest to już trzecia edycja tego konkursu i są też zwycięzcy pozostałych edycji.

Na czym polega ten konkurs online?

Zabawa ta została zorganizowana przez serwis internetowy Klikasz-Wygrywasz, udział w niej jest zupełnie za darmo. Jednak aby wygrać nagrodę musisz wziąć udział w konkursie i wypełnić proste zadanie, które polega na przejściu do witryny organizatora, możesz to zrobić za pośrednictwem naszej witryny, dzięki czemu bez problemu dostaniesz się do odpowiedniego konkursu. Następnym krokiem by wygrać jest wybranie jednej z pośród dwóch nagród, po wybraniu przedmiotu system przekieruje cię do dalszej części zadania. Trzecią częścią zadania jest rejestracja w zabawie, zarejestrować się możesz poprzez prosty formularz, wypełnij go poprawnie by dostać się do zabawy i walczyć o nagrodę. Trzeci etap nie zajmie ci dużo czasu, sama rejestracja trwa zaledwie kilka chwil.
Po wykonaniu czynności należy poczekać na zakończenie i rozlosowanie nagród, w losowaniu także i ty będziesz brać udział, jeżeli zgłosiłeś się lub zgłosiłaś do konkursu.

Jakie nagrody są do wygrania?

Pewnie się już domyśliłeś po tytule tego wpisu jakie są nagrody główne do zgarnięcia. Tak więc po zgłoszeniu się do zabawy masz szansę wygrać nowoczesne telefony komórkowe. Tymi telefonami są nowy iPhone 4 oraz Nokia N8. Oba te sprzęty są zaawansowane technologicznie, za ich pomocą zrobisz mnóstwo rzeczy, będziesz mógł je wykorzystać do pracy, nauki lub rozrywki. Nagrody te są bardzo wartościowe i zapewne nie jedna osoba chciała by je mieć, więc czemu ty miał byś nie sięgnąć po nowy smartphone?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gośka
Gośka
21 sierpnia 2014 17:16

NIE ZROBCIE MNIE W BALONA, DAJCIE CZLOWIEKOWI WYGRAC A BEDE POLECAC TA STRONE NA FACEBOOKU !