Wygraj telefon Samsung Galaxy SIII lub iPhone 4s

telefony komórkowe samsung oraz iphoneNa naszej stronie ostatnio przewija się sporo konkursów internetowych w których można wygrać telefony oraz smartphone’y.
Dzisiejszy świat bez telefonu byłoby trudno sobie wyobrazić, w dzisiejszym świecie komórka jest na poziomie dziennym, telefonu używamy już nie tylko do dzwonienia i smsowania ale też do przeglądania Internetu, robienia filmów i zdjęć, a nawet rozmów przez Skype.

Aparat telefoniczny można także tanio nabyć, nie trzeba mieć portfela pełnego pieniędzy, wystarczy kilkadziesiąt złotych by mieć telefon komórkowy najprostszej generacji. Jednak by mieć już naprawdę wypasioną komórę, trzeba na nią wydać dość sporą ilość złotówek, by cieszyć się wszystkimi dobrodziejstwami jakie daje nam ówczesna technika.
W związku z tym mamy dla was dość ciekawy konkurs internetowy w którym udział jest zupełnie darmowy.

Jak wygrać telefon komórkowy w konkursie?

Otóż jak już wiecie konkurs dziś prezentowany jest darmowy, a nagrodami głównymi są telefony. Jednak by je wygrać należy wykonać bardzo proste zadanie. Zadanie te polega na wzięciu udziału w sondzie, krótka ankieta którą trzeba wypełnić została napisana przez firmę LifeStyle ISV. Jest to takie badanie internetowe rynku. Dzięki odpowiedzi i poprawnym zapisaniu się w konkursie masz szansę wygrać wypasiony telefon.

Jakie telefony są do wygrania w zabawie?

Do wygrania w tym konkursie online masz dwa telefony a raczej smartphone’y, bardzo znanych firm.
Tak więc do wygrania są telefon Samsung Galaxy S III oraz Apple iPhone 4S. Oba te urządzenia są warte od 1800 zł do 2800 zł zależnie od modelu.
Więc jak widzisz nagrody są bardzo pokaźne, pytanie zostaje tylko, jaki telefon dla ciebie jest najlepszy na rynku? Wybierz i wygraj smartphone!

Podziel się tym postem