Wygraj Ultrabook Samsung 530U3B za darmo

komputer samsungChciałbyś wygrać nowoczesny komputer przenośny, ale nie wiesz w jakim konkursie wziąć udział? Jeżeli tak to mamy dla ciebie specjalny konkurs w 100% sprawdzony przez naszą administrację, a do tego bardzo popularny wśród internautów.

Zabawa ta nazywa się Pytamy Nagradzamy, jest to już czwarta edycja konkursu w którym do zdobycia są bardzo cenne nagrody. Oprócz samego Ultrabooka, masz okazję zdobyć jeszcze trzy atrakcyjne rzeczy, coś dla kierowców i coś dla fanów mobilnej technologii.

Na czym polega konkurs Pytamy Nagradzamy?

Zabawa ta jest banalnie prosta, jeżeli chcesz wziąć udział w tym darmowym konkursie, to wykonuj nasze wskazówki, a znajdziesz się w gronie uczestników zabawy.
Pierwszym twoim krokiem jest przejście na stronę Pytamy Nagradzamy, zrobisz to dzięki naszej witrynie. Po wejściu na stronę, należy wybrać jedną z pośród trzech nagród dostępnych w konkursie. Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk „Wybieram”, dzięki temu przejdziesz do kolejnego punktu zabawy. Ostatnim zadaniem jest wypełnienie poprawne formularza zgłoszeniowego do zabawy, a następnie potwierdzenie swojego udziału w konkursie, tu chyba każdy wie jak to zrobić, ponieważ większość konkursów internetowych działa na podobnych zasadach.

Co można zdobyć w czwartej edycji Pytamy Nagradzamy?

Tak jak wcześniej wspomniałem, nagród są trzy rodzaje i każdy kto zechce wziąć udział w zabawie może podjąć decyzję co chce wygrać. Nagrodami w konkursie Pytamy Nagradzamy są:
Ultrabook Samsung 530U3B
Bony Sodexo o wartości 4000 zł
iPhone 5 z zestawem akcesoriów
Wszystkie trzy nagrody są o wartości przybliżonej 4000 złotych, tak więc pod tym względem zabawa Pytamy Nagradzamy wygląda naprawdę bardzo atrakcyjnie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments