Wygraj voucher na wycieczkę lub 150 bonów na paliwo

kup polisę i wygraj wycieczkęOstatnio sporo piszemy na temat ubezpieczeń i polis, 2 dni temu opisywaliśmy promocje na ubezpieczenie domu. Dziś zaś mamy dla was konkurs promocyjny zorganizowany przez firmę Aviva, z racji tego iż nie pierwszy raz piszemy o tej firmie, to pozwoliliśmy sobie nie rozwijać tematu na temat działania firmy. Chyba każdy domyśla się czym zajmuje się i jakie usługi oferuje owa firma.

Jednak jest to konkurs promocyjny, zorganizowany za pomocą Internetu. Zabawa ta zapowiada się dość ciekawie, a zarazem korzystnie dla przyszłych osób które wezmą udział. Zapewne sporo osób zaglądających na nasz portal, posiada własne auto. Jak wiadomo żeby posiadać samochód trzeba spełniać sporo wymogów państwowych. Trzeba zarejestrować pojazd, ubezpieczyć auto itp. To wszystko jest związane z pieniędzmi i trzeba przyznać że nie jest to tania przyjemność, posiadać własny wóz. Dlatego firma Aviva zorganizowała ciekawy konkurs promocyjny, dotyczący polis OC i AC, dzięki którym można wygrać bardzo ciekawe nagrody.

Na czym polega zabawa Aviva?

Jeżeli jesteś zainteresowany tą zabawą promocyjną, to zachęcamy cię do postępowania zgodnie z naszymi wskazówkami. Jeżeli chcesz wygrać nagrody o których napiszemy za moment to, przejdź na witrynę konkursu. Następnie dokonaj bezpłatnej rejestracji, dzięki której skontaktuje się z tobą konsultant Aviva. Pamiętaj by formularz wypełnić poprawnie. Po rozmowie z konsultantem podejmij decyzję czy chcesz skorzystać z oferty i wziąć udział w konkursie, czy też odmówić i obejść się smakiem.

Jakie nagrody mogę wygrać w konkursie Aviva?

Nagród jest trzy począwszy od gwarantowanej, skończywszy na nagrodzie głównej. Jeżeli skorzystasz z oferty i weźmiesz udział w zabawie to na samym początku wygrasz nagrodę gwarantowaną. Nagroda gwarantowana to e-przewodnik do każdej wyceny, nagrodą główną jest zaś voucher na wymarzoną wycieczkę. Do wygrania jest też nagroda dodatkowa którą jest 150 bonów na paliwo. Do tego zyskujesz sporo korzyści, korzystając z oferty Aviva. Otrzymasz 60% zniżki za bezszkodową jazdę i sporo więcej gratisów. Więc jeżeli zaciekawił cię ten konkurs to sięgnij po jeszcze więcej informacji.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments