Wygraj vouchery do drogerii Marionnaud

Marionnaud drogeriaRobisz często zakupy kosmetyków i perfum? Jeżeli często chodzisz do drogerii na zakupy, to teraz możesz wygrać vouchery, dzięki którym oszczędzisz pieniądze na kolejnych zakupach swoich ulubionych kosmetyków.

Dzięki voucherom na kosmetyki do drogerii, zrobisz zakupy zupełnie za darmo, wystarczy że weźmiesz udział w darmowym konkursie internetowym o nazwie Strefa Zapachu.
Strefa Zapachu to darmowy, internetowy konkurs, stworzony głównie dla kobiet, jednak mężczyźni także mogą brać w nim udział.

Konkurs Strefa Zapachu udział!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie internetowym Strefa Zapachu, to wejdź na stronę konkursową. W następnym kroku wybierz drogerię do jakiej chcesz wygrać vouchery, masz do wyboru dwie:
Sephora
Marionnaud
Wybierz nagrodę i przejdź dalej.
Po wybraniu nagrody przejdziesz automatycznie na podstroję zgłoszeniową, dokonaj swojego zgłoszenia, dzięki krótkiemu formularzowi i potwierdź swój udział w konkursie.

O jakiej wartości można wygrać vouchery do drogerii?

Dzięki temu konkursowi, możesz zdobyć vouchery na zakupy kosmetyków i perfum do drogerii o wartości 1000 złotych. Jeżeli wygrasz, zostaniesz powiadomiona drogą mailową o wygranej i sposobie odebrania voucherów do jednej z dwóch drogerii.
Kliknij by wziąć udział w konkursie

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments