Wygraj weekend w SPA lub bony na zakupy do sklepów Chantiel

kryształowe spaLubisz korzystać z możliwości jakie dają ośrodki odnowy biologicznej lub SPA? Dbasz o siebie i swoje ciało niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną?
Jeżeli tak, to dziś mamy dla ciebie bardzo atrakcyjny konkurs internetowy zorganizowany za pomocą portalu społecznościowego Facebook. Dzisiejszy konkurs został zorganizowany przez firmę Ofeteria, a udział w nim jest całkowicie darmowy, przy czym nie poniesiesz żadnych kosztów za udział w zabawie. A biorąc udział w internetowym konkursie na Facebooku będziesz miał okazję wygrać cenne i praktyczne nagrody, które będziesz mógł lub mogła wykorzystać bez żadnych obaw.

Na czym polega ta zabawa konkursowa organizowana za pomocą Facebooka i jakie są jej zasady?

Jak wiadomo konkurs dotyczy pobytu w SPA, po samym tytule wpisu można się domyślić, ale o tym za chwilę. Jak już wiesz po przeczytaniu części początkowej tego wpisu, zabawa ta jest organizowana za pomocą portalu społecznościowego i jest ona darmowa.
Za udział w konkursie nie płacisz nic, a masz szansę na wygranie ciekawych nagród. Konkurs ten polega na przejściu do aplikacji udostępnionej przez organizatora konkursu. Należy zatwierdzić tą aplikację na naszym koncie (profilu) na FB, a następnie polubić FunPage Ofrteria za pomocą kliknięcia w przycisk „lubię to”. Zadanie te nie jest jak widać trudne do zrealizowania i zajmie zaledwie kilka sekund.

Jakie nagrody są do wygrania w tym konkursie na Facebooku?

Jedną i zarazem główną nagrodą do wygrania w tej zabawie jest weekendowy pobyt w kryształowym SPA dla dwóch osób, można wybrać się tam z kolegą, koleżanką lub z wybranką życiową albo partnerem. Drugą nagrodą są bony na zakupy markowej bielizny w sklepie internetowym chantiel.

Jak zostanę powiadomiony o zakończeniu lub wygraniu nagrody?

Każdy kto weźmie udział w tym konkursie online, zostanie powiadomiony o jego zakończeniu lub wygranej za pomocą opcji kontakt na profilu w FB. Organizator konkursu wyśle do wszystkich wiadomość prywatną gdzie zostaną podane informacje ile osób i kto wygrał nagrody.
Jak już wcześniej pisaliśmy konkurs jest darmowy, a nagrody są bardzo wartościowe, więc naprawdę warto wziąć udział w tej zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments