Wygraj wycieczkę do Egiptu z katalogu TUI

wycieczka dla singlaSerwis wygrywasz i firma Schober oraz Lifestyle ISV, zorganizowała kolejny konkurs, tym razem dla osób samotnych, które chciałyby wypocząć na wakacjach w Egipcie.
Jeżeli jesteś singlem i chciałbyś wyjechać na wycieczkę do Egiptu zupełnie za darmo, to teraz masz na to doskonałą okazję. Weź udział w darmowym konkursie internetowym i postaraj się o główną wygraną.

Konkurs ten polega na wymyśleniu hasła promującego Egipt, osoba która wymyśli najlepsze hasło promujące, otrzyma w nagrodę niezapomniane wakacje w Egipcie.

Jak wziąć udział w konkursie wakacyjnym?

Pierwsze co musisz zrobić, to wejść na stronę z konkursem, następnie wymyśl hasło promujące Egipt. W następnym kroku wypełnij prawidłowo prosty formularz zgłoszeniowy i poczekaj na zakończenie konkursu i wybranie najlepszego hasła promocyjnego.
Pamiętaj! Formularz musisz wypełnić poprawnie, w przeciwnym razie nagroda do ciebie nie dojdzie.

Jakie nagrody są w konkursie wakacyjnym?

W tym konkursie możesz wygrać wycieczkę do Egiptu i pobyt w czterogwiazdkowym hotelu w Hurghadzie, wycieczka będzie pochodzić z katalogu biura podróży TUI, a zasponsoruje ją firma Lifestyle ISV. Pamiętaj! Konkurs ten jest dla singli, czyli osób które nie posiadają swojej drugiej połówki (miłości).

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments