Wygraj wycieczkę do Nowego Jorku w konkursie modowym F&F

f&f konkursOstatnio na naszym portalu publikujemy sporo konkursów internetowych związanych z modą, tym razem dzisiejszy konkurs będzie dotyczył także mody a dokładnie marki F&F.
Jak pewnie wiesz, twórcy F&F zajmują się modą, tworzą oryginalne i za razem praktyczne ubrania dla kobiet i mężczyzn. Ciuchy te możemy kupować w sieciach sklepów F&F oraz innych centrach handlowych w całej Polsce. Marka F&F jest znana na całym świecie i coraz więcej ludzi uważa ją za jedną z najlepszych, dzięki czemu sprzedaż markowych ubrań wzrasta każdego roku. Dzieje się tak dlatego ponieważ ubrania z kolekcji F&F nie mają wygórowanych cen, ubrania te są na każdą kieszeń i każdy znajdzie sobie coś dla siebie.
Ale dziś pragniemy wam przedstawić konkurs zorganizowany przez firmę F&F, a dokładniej przez serwis internetowy ffmoda.

Na czym polega ten konkurs F&F moda i jak się do niego zapisać?

Konkurs jest organizowany za pośrednictwem Internetu po przez stronę internetową ffmoda, w konkursie tym udział jest bezpłatny, tak więc nie musisz bać się o nic, a tym bardziej że coś zapłacisz za wzięcie udziału w zabawie. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich tych którzy lubią podróżować, zwiedzać a także interesują się światową modą.
Aby wziąć udział w tym konkursie modowym online, należy przejść na stronę konkursu a następnie wypełnić bardzo prosty formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu formularza należy poczekać na zakończenie konkursu i jego rozstrzygnięcie, z pośród wszystkich zgłoszeń które wpłyną w okresie działania zabawy, zostanie wybrana grupka osób które zostaną zwycięzcami i wygrają nagrody.

No dobra ale co jest nagrodą w tym konkursie internetowym organizowanym przez F&F?

Nagrodami w tej zabawie konkursowej jest wycieczka do Nowego Jorku. W skład tej wycieczki wchodzi także przelot do Nowego Jorku i z powrotem, trzydniowy pobyt w luksusowym hotelu słynnej stolicy mody, przejazd nowojorskimi ulicami autobusem piętrowym oraz otwarty bilet na zwiedzanie Nowego Jorku w którym znajdują się przygotowane atrakcje niespodzianki. Jeżeli chcesz wygrać tą nagrodę w postaci wycieczki za ocean to weź udział w zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments