Wygraj wycieczkę do Włoch, bony oraz wyposażenie sypialni

wyposażenie sypialni dormeoDobry wypoczynek to podstawa, do tego służy nam zazwyczaj sypialnia i łóżko. W łóżku zaś potrzebny jest dobry materac, by wypocząć należycie i wstać bez bólu kręgosłupa. W związku z tym mamy dla was kolejny konkurs promocyjny w którym udział może wziąć każdy. Zabawa ta została zorganizowana przez bardzo znaną w Polsce firmę, która zajmuje się sprzedażą wyposażenia sypialnianego, tą firmą jest Dormeo. Jednak nagroda główna którą będzie można wygrać, nie jest w ogóle związana z pościelą.

Jakie nagrody możesz wygrać w konkursie Dormeo?

W tej zabawie jest do wygrania bardzo dużo cennych nagród, są także nagrody gwarantowane dla każdego kto weźmie udział w konkursie. Jednak przejdźmy najpierw do nagród głównych i dodatkowych. Tak więc nagrodą główną dla zwycięzcy jest wycieczka do Włoch dla dwóch osób, więc jeżeli chcesz pozwiedzać trochę świata to weź udział w zabawie. Dodatkowymi nagrodami dla osób które też zostaną wylosowani są:
Wyposażenie sypialni warte 5000 zł
Materac o wartości 2500 złotych
30 poduszek z jonami srebra
Jak widzisz nagrody są wartościowe i bardzo fajne, trzeba też przyznać iż wyposażenie sypialni to bardzo dobry pomysł na nagrodę, zwłaszcza dla tych osób które planują wyposażyć swoją nową sypialnię w nowym mieszkaniu. Jednak jest jeszcze nagroda główna, o której to pisaliśmy na początku wpisu. Nagrodą gwarantowaną są e-booki oraz kupony rabatowe na zakupy o wartości 20 złotych. Nagrody te otrzyma każdy kto weźmie udział w zabawie.

Na czym polega konkurs i jak wziąć w nim udział?

Jak wcześniej pisaliśmy, organizatorem jest firma Dormeo, konkurs ten jest w zupełności darmowy, więc ty biorąc w nim udział nic nie płacisz. Jednak aby wygrać nagrody dostępne w zabawie, a przede wszystkim wycieczkę do Włoch należy, przejść na witrynę gdzie dostępny jest konkurs Dormeo, a następnie wypełnić bardzo prosty formularz. Wypełnij go poprawnie, jeżeli naprawdę chcesz wygrać nagrody w tym konkursie internetowym. Naszym zdaniem zabawa konkursowa jest bardzo ciekawa, z atrakcyjnymi prezentami do zdobycia, to tylko od ciebie zależy czy zgarniesz je z powodzeniem.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments