Wygraj wyjazd na Igrzyska Olimpijskie, telefony i telewizory

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012Jak za pewnie większość z was wie że tegoroczne Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Londynie. Zapewne sporo ludzi zafascynowanych i interesujących się igrzyskami zamierza wyruszyć i dotrzeć do Londynu, by zobaczyć z bliska przebieg tej wielkiej imprezy sportowej.
Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 roku mają także bardzo dużo sponsorów i partnerów medialnych, zapewne większość telewizji na całym świecie, będzie transmitować przebieg tej imprezy sportowej która odbywa się co cztery lata.
Z okazji igrzysk mamy dla was kolejny bardzo atrakcyjny konkurs promocyjny, dotyczący właśnie tej imprezy. W poprzednim wpisie opisywaliśmy konkurs dotyczący Euro 2012, a dziś będziesz miał szansę wygrać wartościowe nagrody związane z Igrzyskami Olimpijskimi 2012 które odbędą się w Londynie.

Na czym polega konkurs dotyczący Igrzysk Olimpijskich?

Konkurs ten jest organizowany przez bardzo znaną firmę, a dokładnie przez firmę Visa. Na pewno słyszałeś o tej firmie z Internetu lub telewizji. Firma ta zajmuje się udostępnianiem kart debetowych oraz kredytowych i innych usług bankowych.
Konkurs organizowany przez Visa jest darmowy i dla każdego kto posiada produkt tej firmy lub zamierza mieć.
Na wstępie by zapisać się do zabawy należy wejść na stronę konkursu Visa, a potem zapisać się w nim po przez wypełnienie poprawne formularza zgłoszeniowego. Pamiętaj by ten formularz wypełnić poprawnie bo to zależy od tego czy weźmiesz udział w zabawie i będziesz mógł walczyć o nagrody.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie Visa?

Nagród w tym konkursie jest dość sporo, a mianowicie do wygrania są co tydzień wyjazdy na ceremonię zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie dla dwóch osób, w tym masz zapewnione przeloty i zakwaterowanie w luksusowym hotelu. Także co tydzień masz szansę na wygranie dwóch telewizorów firmy Panasonic, do tego codziennie do wygrania 7 kart przedpłaconych Visa o wartości 300 złotych każda, karty te możesz wykorzystać na zakupy w całej Polsce. Dodatkowo masz także szansę na wygranie telefonów, a właściwie smartphonów Samsung Galaxy S II.
Więcej informacji na temat nagród, dowiesz się na oficjalnej stronie konkursu. Jak widzisz czytając ten wpis, nagród jest naprawdę sporo, więc czemu miałbyś nie wykorzystać szansy i nie wziąć udziału w zabawie?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments