Wygraj Xbox 360 z kinect, komputer MacBook lub torebkę

Konsola Xbox 360 z kinectJeżeli interesujesz się światem gier i konsoli, a do tego komputerami, to zapewne słyszałeś o nadchodzącym nowym sprzęcie który ma zastąpić Xboxa 360. Nowa konsola od Microsoftu nazywać się będzie Xbox 720, a jego premiera mediom nie jest jeszcze znana.

Ale mniej więcej znamy już dane techniczne nowej konsoli, chodź nie są one jeszcze oficjalnie potwierdzone przez firmę Microsoft, można przypuszczać iż kolejna konsola będzie kilka razy lepsza od poprzedniej. Ale teraz póki nie wyszła jeszcze najnowsza wersja Xboxa, chcieli byśmy wam przedstawić kolejny konkurs w którym do wygrania jest Xbox 360 i parę innych także cennych nagród. Konkursów w których można wygrać konsole do gier jest u nas stosunkowo mało, a to dlatego że nie znajdujemy ciekawych zabaw wartych uwagi i opisania ich na naszym serwisie. My staramy się dodawać tylko najlepsze konkursy i zabawy promocyjne, w których jest naprawdę realna szansa na wygranie nagród. Wiadomo iż sprzęt elektroniczny jako nagrody dla uczestników są drogie, i dlatego tym bardziej warto brać udział w konkursach przez nas publikowanych. Dzisiejszy konkurs został zorganizowany przez serwis zakupów grupowych i jest on darmowy. Serwis który zorganizował zabawę konkursową zwie się MyDeal.

Wygraj Xbox360 w konkursie MyDeal, jakie są zasady zabawy?

Zabaw organizowanych przez firmę MyDeal publikowaliśmy już kilka, ta zabawa jest kontynuacją poprzedniego konkursu w którym można było wygrać także konsolę Xbox. Jeżeli i ty chcesz wziąć udział, oraz spróbować swoich sił to postępuj zgodnie z naszymi radami, a być może uda ci się wygrać. Pierwsze co należy zrobić to, przejść na witrynę MyDeal, następnie dokonaj zgłoszenia swojego udziału w zabawie, poprzez wypełnienie bardzo prostego formularza, wypełnij go poprawnie. Pamiętaj jeżeli źle wypełnisz formularz, stracisz szansę na nagrody. Po wykonaniu tych czynności poczekaj na rozstrzygnięcie zabawy i rozdanie nagród.

Jakie gadżety i nagrody masz szansę wygrać w konkursie MyDeal?

Nagród do zdobycia jest trzy, pierwszą z nich jest konsola do gier Xbox 360 z Kinect, a do tego iPad 2. Drugą nagrodą jest elegancki Macbook od firmy Apple, a trzecia nagroda to modna torebka firmy Louis Vuitton. Wszystkie te prezenty są bardzo wartościowe, a zwłaszcza nagroda numer jeden, więc jeżeli chcesz mieć jedną z nich to powinieneś zgłosić się do zabawy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments