Wygraj zakupy z profesjonalnym stylistą mody

zakupy w stolicy modyPonad pół roku temu pisaliśmy na temat zakupów ze stylistą w wybranej stolicy mody. Trochę czasu już minęło od tamtej pory, jednak konkurs jest dalej aktualny i skierowany do kobiet.
Jeżeli interesujesz się modą i masz chęć na wzięcie udziału w zakupach za które ty nic nie zapłacisz, a do tego otrzymasz cenne porady jak się ubrać by było stylowo i modnie, to zachęcam cię do dalszej lektury tego wpisu.

Modą w Polsce interesuje się bardzo wiele kobiet, a każda kobieta chce się modnie ubrać i być atrakcyjna. Modny i stylowy ubiór ma znaczenie i znacznie ułatwia życie. Niestety ale większość osób ocenia ludzi po ubiorze i wyglądzie, co nie jest dobre ale jednak takie zachowania zachodzą coraz częściej.

Jak ubrać się modnie i nie wydać ani grosza?

Jeżeli zaciekawiłaś się tym konkursem internetowym to możesz wziąć w nim udział zupełnie za darmo. Zgłoszenie się do zabawy nie jest kłopotliwe i zajmuje niecałą minutę. A więc jeżeli chcesz wziąć swój udział to, przejdź na witrynę konkursu, następnie wypełnij prosty i bezpłatny formularz zgłoszeniowy, ale przed tym wybierz miasto do jakiego chciałabyś pojechać na zakupy. Kwestionariusz wypełnij poprawnie by mieć pewność udziału w zabawie.

Darmowe zakupy ze stylistą, zalety?

Jeżeli chodzi o zalety takiej wygranej jak zakupy ze stylistą w wybranej stolicy mody, to są to:
Bezpłatny przelot tam i z powrotem
Zwiedzanie wybranego miasta Paryż, Mediolan, Nowy Jork, Londyn i Warszawa zupełnie za darmo
Darmowe zakupy, nie płacisz nic za wybrane przez siebie ubrania
Darmowe porady stylisty dotyczące mody i ubioru
Tych zalet można wymieniać bez końca, więc jeżeli uda ci się wygrać, to czeka cię niesamowitych kilka dni w wybranej stolicy mody i bardzo dużo rozrywki oraz niespodzianek.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments