Wygraj zakupy ze stylistką, do tego 500 zł na ubranie

zakupy ze stylistkąNie wiesz jak się ubierać, potrzebujesz pomocy w wybraniu odpowiedniego stylu dla ciebie? Chciałabyś wyglądać modnie, seksownie i pięknie, ale nie wiesz jak się ubrać? Dziś mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Ostatnio w sieci znaleźliśmy kolejny bardzo ciekawy konkurs internetowy, przeznaczony dla kobiet.
Zabawa ta dotyczy mody oraz ubioru, wszystkie kobiety które poszukują porad stylistycznych jak i fajnych ubrań powinny wziąć udział w tej zabawie.

Na czym polega ta zabawa konkursowa?

Konkurs zorganizowała firma Lifestyle ISV, wczoraj publikowaliśmy także konkurs zorganizowany przez tą firmę. Zaś ten konkurs jest bardzo prosty i przejrzysty, a w dodatku są do wygrania bardzo fajne nagrody dla kobiet.
Aby wziąć udział w tym konkursie online należy, przejść na oficjalną stronę zabawy, a następnie wybrać najbliższe miasto w którym mieszkamy. Druga część zadania polega na wypełnieniu prostego formularza, wypełnij go poprawnie by wejść do konkursu. Po wykonaniu tych wyżej wymienionych czynności należy odczekać na rozstrzygnięcie konkursu i losowanie nagród.

Jakie nagrody są do wygrania w tym konkursie modowym?

Jedną i bardzo fajną nagrodą jest spotkanie ze stylistką mody, z którą będziesz mogła porozmawiać na temat swojego ubioru, omówić problemy jakie cię trapią związane z modą i ubiorem, a następnie udasz się ze stylistką do sklepu z markowymi ubraniami wybrać coś dla siebie.
Drugą nagrodą są bony na ubrania o wartości 500 złotych, które przeznaczyć możesz na modne ciuchy jakie wybierzesz razem ze stylistką.
Jeżeli zostaniesz zwyciężczynią konkursu to wygrasz obie nagrody na raz, tym bardziej zabawa ta jest ciekawa i warto wziąć w niej udział. Jest to już 2 edycja, gdzie w pierwszej edycji wygrało sporo kobiet, możesz to sprawdzić na oficjalnej stronie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments