Wygraj zestaw kibica Euro 2012, a w tym Piłkę Tango 12

konkurs Euro 2012 nagrodyPiłkoszał w naszym kraju odbędzie się już za miesiąc, oczywiście mamy tu na myśli Euro 2012. Po usłyszeniu oficjalnego Polskiego hymnu Euro 2012, który nazywa się „Koko koko Euro Spoko”, zapewne większości z was nie przypadł on do gustu.
Można to było wyczytać z wielu portali informacyjnych typu WP, Onet czy też TVN24. Ale na pocieszenie mamy dla was kolejny konkurs zorganizowany z myślą o Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.
Nie jest to pierwszy konkurs o tematyce Euro na naszej stronie ale czym bliżej tej zabawy sportowej tym więcej ciekawych Quizów, konkursów oraz loterii w których można wygrać bilety, gadżety, zestawy kibica Euro 2012.

Jak wziąć udział w konkursie o Euro 2012 i jakie są jego zasady?

Jedną i szlagierową zasadą tego konkursu internetowego jest to że jest on w pełni darmowy oraz nie wymaga skomplikowanych działań, by się do niego zgłosić. Aby zgłosić się do zabawy i mieć szansę na wygraną należy, przejść na oficjalną stronę konkursu online, a następnie dokonać rejestracji poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Wypełnij go poprawnie by wejść do zabawy i wziąć w niej udział, po wykonaniu zadania należy odczekać na zakończenie i rozlosowanie nagród.

Jakie nagrody możesz wygrać w tym konkursie online związanym z Euro 2012?

Oczywiście nagroda jest jedna, ale jest to zestaw w której znajdują się ciekawe przedmioty wartościowe zwłaszcza dla kibiców i kolekcjonerów gadżetów sportowych.
Tak więc do wygrania są zestawy kibica, składające się z Piłek Tango 12, piłka znajdująca się w zestawie jest piłką meczową którą będą grały reprezentacje państw, które dostały się na zawody sportowe organizowane w Polsce. Kolejnymi nagrodami są krawaty, kufle, zestawy pościeli oraz deskorolki z logo Mistrzostw UEFA Euro 2012 Polska, Ukraina. Oczywiście w skład zestawu kibica wchodzą jeszcze inne gadżety.
Zabawa ta jest darmowa, a do wygrania masz nagrody udostępnione przez UEFA z logo Euro 2012, masz szansę wygrać specjalny zestaw dla kibiców piłkarskich, więc nie przegap okazji i zgłoś się po zestaw z nagrodami.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments