Wygraj zestaw kuchenny oraz podkładki na stół

Wyhoduj pomidoraLubisz konkursy kulinarne? Lubisz gotowanie, przyrządzanie potraw? Interesujesz się kuchnią i kulinariami? Jeżeli tak to dla ciebie mamy specjalny konkurs zorganizowany przez firmę Podravka.

Firma ta zajmuje się produkcją przypraw kuchennych i różnego rodzaju dodatków do potraw. Konkurs ten nazywa się „Zawsze jest pora na pomidora„, który polega na wychowaniu własnego internetowego pomidora. Za hodowanie pomidora zbiera się punkty, które przesądzają o wygranej. Jest to dobra zabawa, a dodatkowo daje możliwość wygrania kulinarnych nagród.

Jak wziąć udział w konkursie Podravka?

Aby wziąć udział w konkursie internetowym Podravka, należy przejść na witrynę konkursu, a następnie zarejestrować się w zabawie. Następnie należy wyhodować wirtualnego pomidora i zbierać punkty. Jest to taka mini zabawa z nagrodami. Po uzbieraniu punktów, co jakiś czas jest losowanie nagród z pośród uczestników. I to ty możesz być zwycięzcą.

Jakie nagrody są do zdobycia w konkursie internetowym Podravka?

Nagrodami w tym konkursie są nagrody kulinarne, a dokładnie zestawy kuchenne, blendery oraz 1500 kompletów podkładek na stół. Konkurs został stworzony dla każdego kto chciałby mieć w domu nowoczesny zestaw kuchenny. Udział w nim jest zupełnie darmowy, a dzięki niemu będziesz dobrze się bawić i uzyskasz możliwość wygrania cennych nagród.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments