Wypełnij ankietę i zgarnij Samsung Galaxy S III od Plusa

samsung galaxy s III od sieci PlusZabaw konkursowych na temat smartfonów i telefonów komórkowych w naszym serwisie było dość sporo, większość takich quizów była organizowana przez wielkie sieci komórkowe, dzięki czemu nagrody są realne i są duże szanse na ich zdobycie.

Dziś mamy dla was kolejną zabawę zorganizowaną przez operatora sieci Plus, z tej sieci opisywaliśmy już kilka konkursów, a i zapewne ty słyszałeś o tej sieci, być może nawet masz u nich numer telefonu i regularnie korzystasz z ich usług. Konkurs jaki chcę ci dziś przedstawić jest bardzo prosty, a jego zasady nie są skomplikowane.

Zgarnij Samsung Galaxy S III od sieci Plus!

Jeżeli chcesz otrzymać najnowszego Samsunga Galaxy, to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami. Pierwszym zadaniem jakie stoi przed tobą jest przejście na witrynę konkursu. Następnie należy wypełnić ankietę, samo wypełnienie nie zajmie ci dużo czasu, jednak pamiętaj, że przy zgłoszeniu się do zabawy musisz podać prawdziwe dane. Jest to bardzo ważne, ponieważ każdy nie poprawnie wypełniony formularz zostanie automatycznie usuwany z bazy uczestników. Po wykonaniu zadań, poczekaj na rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród.

Co możesz wygrać w konkursie Plusa, mam telefon?

Jeżeli weźmiesz udział w zabawie, i wykonasz wszystkie zadania poprawnie, to masz szanse wygrać Samsunga Galaxy S III, jest to nowoczesny smartphone, który posiada w sobie bardzo dużo funkcji. Do tego duży ekran na którym można oglądać filmy w jakości HD, rysować i wiele więcej. By zdobyć taki telefon chyba warto poświęcić kilka minut na udział w konkursie?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments