Wyraź to, napisz swoją wiadomość i wygraj iPad 2

Wyraź to konkursJesteś twórczy i chciałbyś by twoja wiadomość ukazała się na billboardach w całym mieście? Jeżeli tak, to teraz masz na to doskonałą okazję, wykaż się w bardzo interesującym i pomysłowym konkursie na swoje hasło.

Jeżeli chciałbyś by twoje hasło lub wiadomość była pokazana dla wszystkich w mieście, to weź udział w internetowym konkursie, w którym można zdobyć bardzo cenne nagrody. Ten konkurs już zdobył popularność, tysiące ludzi już teraz napisało swoją wiadomość na billboard, zrób to i ty, tym bardziej że masz możliwość wygrania cennych nagród.

Jak zapisać się w konkursie Wyraź To i dodać swoją wiadomość na billboard?

To bardzo proste, wystarczy że przejdziesz na witrynę konkursu Wyraź To, a następnie napiszesz swoją wiadomość, która będzie oceniana przez innych użytkowników serwisu. Wystarczy że wymyślisz chwytliwe hasło lub porywającą wiadomość, która zdobędzie głosy innych, a wygrasz bardzo cenne nagrody.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie Wyraź To?

Nagrodami w tej zabawie konkursowej są:
Dla 100 najlepszych osób, koszulki ze swoim hasłem lub wiadomością.
Dla pierwszych trzech osób najlepiej ocenionych, nagrodą jest wywieszenie billboardu z ich wiadomością w całym mieście.
Dla najlepiej ocenionej wiadomości, czyli pierwszego miejsca, nagrody to iPad 2 oraz vouchery na biżuterię do jubilera.
Jak widzisz aż 100 najlepszych osób wygra nagrody, pierwsze trzy miejsca, są najlepiej nagradzane, więc musisz się postarać by zdobyć pierwsze miejsce i zgarnąć całą pulę nagród. Ta zabawa zmusza do pomyślenia i ułożenia ciekawego hasła lub informacji, jaką chcemy przekazać innym. Nagrody w tej zabawie są warte ponad 2000 zł, a dzięki bonom, otrzymasz oryginalną biżuterię. Jeżeli masz już teraz, twoim zdaniem ciekawą wiadomość, to zmierz się z innymi.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments