Wyraź to wygraj iPad2 i własny Billboard

zabawa wyraź to z billboardemKonkurs z własnym Billboardem powrócił, chcemy ci przedstawić kolejną część zabawy, w którym można zaprojektować własny Billboard, a jednocześnie zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody dla każdego.
Wyraź to serwis dzięki któremu zaprojektujesz własny Billboard, już wcześniej podobny wpis pojawił się na naszej witrynie jednak konkurs szybko się zakończył.

Jednak dziś został wznowiony i znowu można rywalizować z innymi na 3 najlepsze Billboardy, które zostaną wybrane przez użytkowników serwisu Wyraź to poprzez ocenianie i przyznawanie punktów. W zabawie tej można zdobyć drogocenne nagrody, a dodatkowo własny Billboard, który zostanie rozwieszony w twoim mieście. Jeżeli interesuje cię ta zabawa, to przeczytaj jak do niej dołączyć i co można wygrać, będąc użytkownikiem serwisu i całego konkursu internetowego.

Konkurs internetowy na własny Billboard!

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie Wyraź to, to przejdź na witrynę konkursu, a następnie dokonaj rejestracji. Kolejno zaprojektuj swój Billboard i wymyśl ciekawe hasło, które zostanie umieszczone na nim. To właśnie hasła są oceniane przez pozostałych użytkowników strony Wyraź to, wybranych zostanie 100 najlepiej ocenionych, a ich właściciele otrzymają nagrody.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie na własny Billboard?

Nagrody jakie otrzyma pierwsze 100 osób to:
Koszulki z wymyślonym hasłem.
1-3 miejsce otrzyma własny Billboard, który zostanie wystawiony w całym mieście.
1 miejsce otrzyma iPad 2 oraz bon zakupowy o wartości 2000 zł na biżuterię.
Jak widzisz nagród jest sporo, jednak jeżeli chcesz musisz postarać się i wymyślić naprawdę chwytliwe hasło, które zostanie wysoko ocenione przez innych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments