Zacznij oszczędzać na ubezpieczeniach

polisa24 ubezpieczeniaSzukasz taniej polisy ubezpieczeniowej? Poszukujesz ubezpieczenia na życie, turystycznych, majątkowych, a może OC i AC? Interesuje cię tylko niska stawka składek jakie musiałbyś odprowadzać na rzecz ubezpieczenia? Jeżeli tak to od teraz masz możliwość tanio się ubezpieczyć na wszelkie wypadki losowe.

Jakiś czas temu przedstawialiśmy naszym czytelnikom serwis skupiający firmy ubezpieczeniowe, dzięki którym można było tanio się ubezpieczyć, jednak dotyczyło to bardziej ubezpieczeń na samochód OC i AC. Dziś masz możliwość skorzystania z każdego typu ubezpieczenia i polis, zależnie od tego czego potrzebujesz. Ubezpieczysz się tanio i na pewno taniej niż w zwykle. Serwis który oferuje zbiór ofert ubezpieczeniowych nazywa się Polisa24 i jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych serwisów zajmujących się ubezpieczeniami i kredytami w Polsce.

Jak dokonać zamówienia polisy ubezpieczeniowej za pomocą serwisu Polisa24?

To nic trudnego, wystarczy że przejdziesz na witrynę firmy Polisa24 i dokonasz wyboru odpowiedniego dla ciebie ubezpieczenia lub polisy. W kolejnym etapie dokonasz zamówienia lub obliczenia składki, w tym celu należy wypełnić formularz kontaktowy, który umożliwi kontakt konsultantowi z tobą. Jest to bardzo łatwy i wygodny sposób zamawiania ubezpieczenia przez Internet, wszystkie formalności wypełni za ciebie pracownik firmy, a ty będziesz cieszył się z doskonałego ubezpieczenia lub polisy.

Ile zaoszczędzisz korzystając z oferty?

Dzięki temu iż z serwisem Polisa24 współpracują największe firmy ubezpieczeniowe i banki, masz okazję zaoszczędzić nawet do 60% ceny składki ubezpieczenia. Wszystko to zależy jakie ubezpieczenie cię interesuje i co chcesz ubezpieczyć. Firmy jakie współpracują z serwisem Polisa24 to:
PZU SA
AVIVA
Liberty Direct
Link 4
Allianz
Ergo Hestia
Oczywiście tych stowarzyszeń ubezpieczeniowych jest o wiele więcej, a my wymieniliśmy te kluczowe na polskim rynku, więc jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, to po prostu przejdź na witrynę Polisa24 i wybierz odpowiednią ofertę i skontaktuj się z konsultantem.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments