Zagraj w zdrapkę i zgarnij dofinansowanie na język angielski

dofinansowanie na naukę angielskiegoMiałaś okazję kiedykolwiek grać w grę polegającą na zdrapkach niespodziankach? Zdrapujesz farbę i pokazuje ci się co wygrałaś? Jeżeli nie to teraz masz szanse na zagranie w wersję online takiej gry i wygranie dzięki temu cennej nagrody.

Konkurs ten zorganizował serwis „Zdrapka-Niespodzianka”, jest to serwis w którym możesz wygrać bardzo ciekawe nagrody, jedyne co musisz zrobić to zdrapać wirtualną zdrapkę i zobaczyć co wygrałaś. Patronem i sponsorem tego konkursu jest serwis Speak Up, jest to szkoła języków obcych, a jak się teraz domyślasz nagrodami są bony, vouchery, dofinansowania na naukę języka angielskiego.

Jak zdobyć za darmo dofinansowanie na naukę języka angielskiego?

To bardzo proste, wejdź na stronę serwisu „Zdrapka-Niespodzianka” a następnie zagraj w grę, polegającą na zdrapaniu wirtualnej zdrapki. Zobacz jaką nagrodę wylosowałaś i przejdź dalej. W kolejnym kroku, wypełnij formularz zgłoszeniowy potrzebny do udziału w grze i odebraniu prezentu. Formularz ten jest darmowy, a ty za wypełnienie jego nic nie płacisz, w zamian otrzymasz nagrodę jaką wylosowałaś, dzięki której będziesz mogła skorzystać z nauki języka angielskiego zupełnie za darmo.

Jakie nagrody dokładnie można zdobyć w zabawie „Zdrapka-Niespodzianka”?

Nagród jest bardzo dużo, to jaką otrzymasz ty decyduje los i zdrapka jaką odsłonisz. Nagrody do zdobycia to:
Dofinansowanie na naukę języka angielskiego o wysokości 1340 zł.
Voucher na 100 lekcji angielskiego.
Bon (voucher) ze zniżką 50% na kurs języka angielskiego Premium.
Każdą z tych nagród otrzyma 1000 osób, które wezmą udział w tym konkursie, tak więc jeżeli masz zamiar uczyć się języka angielskiego, to skorzystaj z konkursu, póki jeszcze jest dostępny, dzięki temu możesz odbyć kurs zupełnie za darmo.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments