Zakupy za darmo w Agito! To możliwe, wielki konkurs i promocja w jednym

Agito zwrot kasyW sklepie internetowym Agito trwa właśnie wielki konkurs połączony z promocją, każdy kto weźmie udział i zrobi zakupy, może wygrać zwrot kasy, tym samym zakupy wyjdą całkowicie za darmo.

Zwrot kasy w Agito!

Aby wziąć udział w tym konkursie promocyjnym, należy wejść na stronę sklepu i zakupić przynajmniej jeden produkt z listy biorący udział w promocji. W następnym kroku sprawdź czy faktura wystawiona za zakupy mieści się w przedziale między datą 26 września a 25 października 2013 roku. Ostatnim krokiem jest wysłanie kopii faktury na adres email podany na stronie sklepu i odpowiedzenie na pytanie konkursowe: Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać zwrot kasy za swoje zakupy? Pamiętaj, czym ciekawsza odpowiedź, tym większa szansa na wygraną.
W konkursie tym wygrywa każdego dnia jedna osoba, która weźmie udział w konkursie promocyjnym, pierwsze wyniki konkursu zostały opublikowane 30 września na oficjalnym profilu na FB Agito.

Co można zakupić w tym konkursie promocyjnym?

W tej promocji i konkursie w jednym, możesz zakupić praktycznie wszystko, w sklepie dostępne są: konsole, akcesoria i gry, laptopy, komputery i akcesoria, aparaty i kamery, tablety i smartfony, odkurzacze i urządzenia RTV oraz AGD. Zakupując jeden lub więcej produktów, weź udział w konkursie, a być może uda ci się wygrać zwrot kasy za zakupione produkty w sklepie Agito.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments