Zamawiaj jedzenie przez telefon lub Internet z rabatem

rabat na pizze i jedzenie w pizzaportalLubisz pizze, sushi lub inne przysmaki? Jeżeli tak to dziś pokażemy ci jak zamawiając pizzę lub inne jedzenie nie wychodząc z domu, oszczędzić na tym nawet do 40% ceny. Jakiś czas temu, powstał serwis internetowy skupiający pizzerię i restaurację różnego typu na jednej stronie, wybierając np. swoją miejscowość lub ulicę na której mieszkamy, otrzymamy spis najbliższych restauracji i pizzerii dostępnych w okolicy. To udogodnienie nie jest jedyne, oprócz tego iż jedzenie możesz zamówić telefonicznie, bądź drogą internetową to, przy tym jeszcze za każde zamówienie otrzymujesz rabat na zakup posiłków. Ten portal zwie się PizzaPortal, powstał on niedawno i prosperuje całkiem nieźle, zapewne spora liczba osób już o tym pomyśle słyszała z telewizji i Internetu.

Jak zamówić jedzenie z rabatem?

Otóż my, staramy się dla was pokazywać możliwości oszczędzania na wszystkim, także i na jedzeniu. Pamiętaj to że zaoszczędzisz kilka złotych nie oznacza iż kupujesz produkty gorszej jakości, dokładnie za większą cenę kupił byś to samo w restauracji. Tu zaś masz wygodę co należy zaliczyć do plusów, oraz niskie ceny za które kupisz najlepsze jedzenie w swoim mieście. Jeżeli chcesz zamówić jedzenie i otrzymać rabaty to, przejdź na witrynę PizzaPortal, możesz to zrobić dzięki naszej stronie. Następnie wybierz lub wpisz nazwę miasta lub ulicę na której mieszkasz i z pośród kilkudziesięciu restauracji lub pizzerii wybierz jedną, gdzie dokonasz zamówienia online. Po wykonaniu tych czynności należy oczekiwać na swoje zamówienie, które zostanie ci dostarczone w bardzo krótkim czasie.

Ile pieniędzy mogę zaoszczędzić zamawiając pizzę lub inne jedzenie przez Internet?

Jeżeli chodzi o rabaty na jedzenie, to przy każdym zamówieniu płacisz o 40% mniej niż normalnie. Tak więc co zyskujesz? Przede wszystkim zyskujesz cenny czas, bo nie musisz iść do ulubionej restauracji na obiad, bo obiad przyjedzie do ciebie, dzięki czemu w tym czasie możesz zrobić coś pożytecznego w domu lub na podwórku. Następnie oszczędzasz pieniądze, bo nie płacisz za przesyłkę jedzenia, oraz pizza lub inne jedzenie jest tańsze o 40%, niż normalnie w restauracji zamawiając. Tak więc jak widzisz pozytywów jest sporo, jedynie nam zostaje życzyć ci smacznego i miłego oszczędzania.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments