Zaoszczędź nawet do 90% ceny na ubezpieczeniu OC i AC

polisa24 ubezpieczenia oc i acWielu z nas zapewne posiada własne auto, jeżeli zainteresował cię ten tytuł wpisu, to z pewnością chcesz oszczędzić na składkach OC i AC.

Wiadomo ubezpieczenie pojazdu nie należy do najtańszych, wszystko to zależy od wielkości samochodu i pojemności silnika, oraz innych wytycznych. Dzięki tym danym potencjalny ubezpieczyciel wylicza sumę jaką musimy co roku płacić, by mieć ubezpieczenie od nieprzewidzianych zdarzeń drogowych. Na drodze zdarzyć może się wszystko i w najbardziej nieoczekiwanej chwili można rozbić samochód, chwila nieuwagi i dochodzi do tragedii. Jednak w razie szkód takie ubezpieczenie pokrywa koszty naprawy pojazdu. Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe, więc każdy kierowca który chce posiadać własny wóz, musi sobie takie ubezpieczenie wykupić. Niestety od tego nie ma ucieczki, sam fakt utrzymania samochodu jest bardzo kosztowny, a przy rosnących cenach paliwa wręcz zaleca się oszczędzanie i jeżdżenie autem tylko w tedy kiedy zachodzi taka potrzeba. W związku z tym chcemy wam przedstawić kolejną promocje na ubezpieczenia AC i OC, która zainteresuje z pewnością nie jednego kierowcę.

Oferta serwisu Polisa24, na czym polega?

Otóż oferty jakie przedstawia serwis Polisa24, są to specjalnie stworzone oferty na potrzeby każdego kierowcy, dzięki rejestracji w systemie i obliczeniu składki, możesz zaoszczędzić nawet do 90% ceny na ubezpieczeniach samochodowych. Jeżeli chcesz oszczędzić na ubezpieczeniu to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.
Pierwszym krokiem jaki musisz poczynić, jest przejście na witrynę Polisa 24, następnie przejdź do krótkiego formularza i wypełnij go poprawnie, zajmie ci to chwilę czasu, po czym kliknij guzik „Oblicz Składkę”. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymasz korzystną ofertę dla ciebie.

Jakie korzyści niesie uczestnictwo w ofercie Polisa24?

Jeżeli skorzystasz z promocji i obliczysz składkę to zyskasz, nawet do 90% ceny na ubezpieczeniu OC i AC. Polisę ubezpieczeniową otrzymasz w ciągu pięciu minut, dzięki czemu oszczędzasz czas, który zaś będziesz mógł wykorzystać na coś pożyteczniejszego. Do tego masz możliwość wybrać ofertę z 10 towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu masz pełną elastyczność wyboru. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy, bo łatwiej będzie ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments