Zapisz się na naukę języków i wygraj 5000 złotych

empik school dla dorosłychMasz zamiar nauczyć się języków obcych? Zamierzasz iść na kurs nauczania języków? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Jeżeli potrzebujesz szybko przejść kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy jakiegoś innego, to dobry moment by zapisać się na szkolenie i wziąć udział w konkursie oraz skorzystać z promocji.

Wczoraj pisałem o kursach językowych dla dzieci, wiadomo iż znajomość języka angielskiego czy też jakiegokolwiek innego jest bardzo przydatna. Znajomość języków przyda się na pewno w zdobyciu lepszej pracy lub pomoże w porozumieniu się z innymi ludźmi za granicą. Emigrujemy do innych krajów coraz częściej i tym samym podstawy języka angielskiego tam są wymagane. Jeżeli zamierzasz wyjechać do Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i innych krajów, to wiedz o tym iż bez podstaw językowych ciężko ci będzie cokolwiek kupić w jakimkolwiek sklepie, nie mówiąc już o porozumieniu się z innymi osobami. Zauważ też że język polski jest językiem mało znanym i bardzo trudnym w wymowie, więc nie każdy człowiek w kraju którym będziesz, będzie umiał mówić po polsku. W związku z tym chcę ci przedstawić ciekawą promocje i konkurs w jednym, moim zdaniem warto się zapisać, jeżeli i tak zamierzasz przejść kurs językowy, chodź by dla samej obniżki ceny kursu.

Promocja na kursy językowe oraz konkurs od Empik School!

Jeżeli zainteresował cię ten wpis, to na pewno jesteś ciekawy na czym polega obniżka oferty i konkurs zorganizowany przez Empik. Jak zapewne wiesz Empik to sieć sklepów z książkami, grami i filmami ale i nie tylko z tym. Empik prowadzi także szkoły językowe, organizuje kursy na których ty możesz uczyć się języka obcego. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty to przejdź na witrynę z ofertą i konkursem, następnie wybierz przeciwnika i rozpocznij test angielskiego lub innego języka. Sprawdź czy udało ci się przejść pozytywnie test, a po zakończeniu zapisz się na kurs językowy i skorzystaj ze zniżki oraz konkursu internetowego od Empik School. W celu zapisania się na kurs i udziału w konkursie, wypełnij prosty formularz, dzięki któremu odezwie się do ciebie konsultant ze szkoły Empik.

Ile korzyści niesie skorzystanie z oferty i konkursu Empik School?

Otóż jeżeli postanowisz wziąć w tym udział to oszczędzisz 499 zł na kurs językowy, bo taki dostajesz rabat. Trzeba przyznać że jest to bardzo duża obniżka jak na kursy językowe. Dodatkowo weźmiesz udział w konkursie w którym jest do wygrania 5000 złotych na zakupy w sklepie Empik. Placówki Empik są dostępne w każdym większym mieście więc niema żadnego problemu byś zapisał się na kurs, skorzystał ze zniżki i konkursu jednocześnie, a do tego nauczył się wybranego przez siebie języka.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments