Zapisz swoje dziecko na naukę języków obcych

Empik School KidsRok szkolny formalnie już się zaczął, wakacje minęły więc czas się wziąć za edukację swoich pociech. Każdy rodzic powinien wiedzieć iż nauka języków takich jak: Angielski, Niemiecki, Hiszpański czy Francuski, pomoże w przyszłości w zdobyciu lepszej pracy, a także ułatwi pobyty za granicą.

Rodzice powinni wiedzieć też że w szkołach do których chodzą nasze dzieci nie uczą fachowo języków obcych, zazwyczaj takie lekcje są nudne i dzieci zwyczajnie się nudzą. Nauka angielskiego w zwykłej szkole może trwać latami, a i to nie przynosić wymiernych korzyści dla ucznia. Sporo dzieci tuż po dzwonku zapomina o czym mówiono na lekcji i nie jest w stanie zapamiętać chodź by kilku słówek, ani zwrotów jakich uczyło się przez 45 minut na lekcji. Znajomość języków obcych jest bardzo potrzebna dla każdego, zwłaszcza gdy staramy się o pracę lub planujemy wyjechać za granicę, więc czym wcześniej zachęcimy dziecko do nauki języka tym lepiej, ponieważ młody umysł łatwiej wszystko przyswaja i jest się w stanie szybko nauczyć potrzebnych zwrotów i podstaw językowych. A czym wcześniej dziecko zacznie naukę tym szybciej nauczy się języka, i będzie miało przewagę nad rówieśnikami uczącymi się z nim w jednej klasie. W związku z tym chcemy ci przedstawić bardzo ciekawą ofertę promocyjną, na której ty zaoszczędzisz pieniądze i otrzymasz parę fajnych upominków, a twoje dziecko nie będzie się nudzić podczas lekcji i miło spędzi czas na nauce języka angielskiego, czy też innego.

Jak zapisać swoje dziecko na naukę języka obcego?

Jeżeli chcesz zapisać swoją pociechę na nauczanie językowe to dobrze trafiłeś, wystarczy że wykonasz poprawnie kilka naszych wskazówek, a twoje dziecko pójdzie na naukę języka. Dzięki temu ty zaoszczędzisz pieniądze, a dziecko posiądzie wiedzę i zacznie posługiwać się innymi językami. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na naukę języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego to, przejdź na witrynę firmy Empik. Jak już wiesz Empik organizuje szkolenia dla dzieci z języków obcych, możesz zapisać swoje dziecko już od 5 roku życia. Na witrynie Empik School wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, po tej czynności odezwie się do ciebie konsultant ze szkoły i omówi warunki nauki twojego dziecka.

Jakie korzyści są z zapisania dziecka na naukę języków?

Po zapisaniu swojej pociechy na kurs, korzyści jest bardzo wiele. Pierwszą z nich i chyba bezcenną jest to iż twoje dziecko w łatwy i szybki, a zarazem przyjemny sposób nauczy się podstawowych zwrotów, zacznie się posługiwać wybranym językiem szybciej niż miało by się uczyć w tradycyjnej szkole. Na lekcjach dziecko osiągnie maksymalne skupienie, a zajęcia są 2 razy w tygodniu po 30 minut, w cenie kursu są także zajęcia teatralne w Dream Club. Twoje dziecko będzie angażowało się bardziej poprzez zabawę i otrzyma kolorowe i wesołe podręczniki do nauki. Ale to nie wszystko, po zapisaniu dziecka na kurs, otrzyma ono jeszcze super puszkę kolekcjonerską GOMU oraz możliwość wyjazdu z całą rodziną do parku rozrywki pod Paryżem we Francji. Jak widzisz korzyści jest dość sporo, a cena kursów jest bardzo niska.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments