Zaprojektuj swoje wnętrze i wygraj remont własnego mieszkania

wyremontuj mieszkanie lub domCzasem po dłuższym pomieszkiwaniu w swoim mieszkaniu, dochodzimy do wniosku iż przydał by mu się remont. Dogłębny remont zaś jest bardzo kosztowny i trzeba uzbroić się w nie lada cierpliwość i obciążenie domowego budżetu. Chyba każdy z nas chciałby mieć wyremontowane i posprzątane mieszkanie lub dom. Obecnie także jest ciężko starać się o dobrego majstra, ze względu tego iż większość fachowców wyjechało za granice, pracować za większe pieniądze. Ale na szczęście jest w naszym kraju jeszcze parę firm które zrobią remont wzorowo. W związku z tym mamy dziś dla was kolejny konkurs, zabawa ta została stworzona z myślą o ludziach, którzy potrzebują szybko wyremontować swoje mieszkanie lub dom. Zdarzył wam się kiedykolwiek darmowy remont? Jeżeli nie to dziś macie okazję wyremontować swoje pomieszczenia zupełnie za free.

Jak wyremontować swoje mieszkanie za darmo?

Otóż jak wiesz, nasz serwis został stworzony po to by ci pomagać. Jednak żebyś i ty był zadowolony, musisz przystąpić do pewnych kroków działania, w tym przypadku weź udział w konkursie internetowym o tematyce budowlano remontowej. Aby wygrać, musisz wykonać proste zadanie konkursowe. Zadanie te polega na, przejściu na witrynę z konkursem, a następnie dokonania rejestracji w zabawie. Po wykonaniu pierwszej czynności, zaprojektuj własne pomieszczenie, które chciałbyś aby było wyremontowane w taki sposób jak zaprojektowałeś. Po zaprojektowaniu twój projekt weźmie udział w losowaniu zwycięzcy, dzięki czemu masz szanse wygrać.

Co mogę wygrać w tym konkursie budowlano remontowym?

Otóż jak sam tytuł wpisu mówi, do wygrania jest remont własnego mieszkania lub domu. Jeżeli weźmiesz udział w zabawie konkursowej masz szansę na darmowy remont, który wykonają profesjonalni fachowcy. Więc jeżeli potrzebujesz remontu, a chciał byś zrobić go za darmo i oszczędzić pieniądze, to spróbuj swoich sił i zaprojektuj swoje wnętrze.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kinga
Kinga
16 lipca 2012 22:39

a w jaki sposób zagrać w tym konkursie?

Mateusz
Mateusz
29 września 2012 12:56

A gdzie znajdę witrynę z tym konkursem ??

Kasia
Kasia
27 lutego 2014 13:20

Kiedy odbędzie się nowa edycja konkursu? Bardzo marzę o remoncie mieszkania a nie stać mnie:( stracilam pracę i teraz już zupełnie nie mam na to szansy:(