Zarabiaj na programach partnerskich w Netsales duże pieniądze

Zarabiaj z netsalesPosiadasz stronę internetową i nie wiesz w jaki sposób ją utrzymać? Chciał byś zacząć zarabiać na prowadzeniu własnych serwisów internetowych ale nie wiesz jak? Dziś pokażemy ci w jaki sposób możesz zacząć zarabiać na swoich stronach internetowych, jedyne co będzie ci potrzebne to konto w banku, ciekawe pomysły i kreatywność. Ostatnio jakiś czas temu znaleźliśmy w sieci bardzo ciekawą sieć afiliacyjną, która to za promowanie programów partnerskich daje dość wysokie stawki, ta sieć nazywa się Netsales.
Sieć afiliacyjna Netsales jest stosunkowo młodą siecią w Internecie, mimo tego firma Cube Group która założyła Netsales odniosła w krótkim czasie sukces. Netsales jest uznawane za jedną z najlepszych sieci afiliacyjnych na Polskim rynku, w krótkim czasie wydawcy uznali sieć za jedną z najlepszych ze względu na stawki i szybkość uzyskiwania wynagrodzenia, za promowanie programów partnerskich dostępnych w Netsales.

Obecnie w sieci tej jest dostępnych około 90 programów partnerskich, w których po zapisaniu się możesz wziąć udział. Sieć ta płaci za kliknięcia, leady, oraz za dokonanie zakupów lub jakiejś akcji w danym programie. Czyli dostajemy pieniądze za kampanie CPC, CPL i CPA, wszyscy ci którzy mieli styczność z zarabianiem na swoich stronach za pomocą programów partnerskich zapewne wiedzą co to za skróty. Jednak ci którzy nie mieli styczności z zarabianiem za pomocą własnych stron internetowych, dowiedzą się tego w następnych artykułach publikowanych na naszej stronie dotyczących zarabiania za pomocą programów partnerskich.
Na pewno nie zabraknie kolejnych wpisów na ten temat w naszym serwisie.

Jak przystąpić do sieci afiliacyjnej Netsales?

Pierwsze co musisz zrobić to przejść na witrynę sieci Netsales, możesz to zrobić za pomocą naszego serwisu, pod tym artykułem będzie udostępniony link do Netsales w stylu guzika który po wciśnięciu go przeniesie cię na stronę sieci. Następnie w następnym kroku należy zapisać się w programie, poprzez wypełnienie formularza, formularz ten wypełnij poprawnie ponieważ dane dotyczące twojej osoby i twoich witryn będą potrzebne do wypłat zarobionych środków, także administracja będzie sprawdzała poprawność danych w celu akceptacji cię w systemie. Po zapisaniu się należy odczekać dzień a maksymalnie trzy na akceptację do programu. Po otrzymaniu akceptacji należy zalogować się do panelu afilianta i dodać kolejne strony internetowe do panelu, jeśli takie posiadasz.

Jakie programy partnerskie posiada sieć Netsales i jak do nich przystąpić?

Programy które są dostępne w sieci, a na chwilę obecną jest ich około 90 to, telekomunikacyjne, bankowe, kredytowe, ofertowe itp. Prawdę mówiąc, każdy znajdzie sobie coś dla swojej tematyki serwisu.
Przystępowanie do wybranych programów partnerskich na jakich byście chcieli zarabiać jest bardzo proste, wystarczy wybrać jeden program z listy dostępnych, a następnie zgłosić swój udział w wybranym programie.
Po zgłoszeniu się należy odczekać na akceptację do programu, po czym wybrać jedną z kilku kreacji reklamowych dostępnych przy wybranej kampanii i wkleić kod bannera na swojej stronie www. Reklama ta w kształcie linku lub bannera zacznie wyświetlać się natychmiast.

Jaki jest próg wypłaty należnych pieniędzy zarobionych w Netsales?

Każdą wypłatę możemy otrzymać po uzbieraniu minimum 100 zł a najlepiej 200 zł. Do przelania środków na konto należy posiadać konto w banku i z pierwszym wystawionym rachunkiem za wynajem powierzchni reklamowej, należy wysłać swój skan dowodu osobistego pocztą tradycyjną.

Sieć jest uznawana za jedną z najlepszych w naszym kraju, więc dlatego warto się w niej zapisać. Dzięki tej sieci i marketingu afiliacyjnym, administratorzy swoich witryn dużych i małych zarabiają naprawdę duże pieniądze przez Internet, wystarczy tylko się zapisać i umiejętnie prowadzić kampanię reklamową na własnym serwisie.
Kliknij by zacząć zarabiać

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kornel
kornel
7 grudnia 2012 09:48

z tym skanem dowodu trochę nei ciekawie, bo dużo słyszy się o wyłudzaniu kredytów na cudze nazwisko