Zarabiaj na Textmarket jako Copywriter

TextmarketZarabianie dzięki Internetowi to nie tylko strony internetowe czy blogi, można także dobrze zarobić nie posiadając tych dwóch rzeczy.
Jeżeli nie chcesz inwestować pieniędzy, a chcesz zacząć zarabiać w Internecie, to tu z pomocą przychodzi giełda tekstów, czyli serwis Textmarket.

Dzięki stronie Textmarket możesz zarobić lub dorobić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Nie musisz mieć nawet specjalnych umiejętności, wystarczy, że potrafisz pisać bez błędów ortograficznych teksty i artykuły.

Pisz artykuły i sprzedawaj je na Textmarket!

Textmarket to platforma, giełda tekstów, dzięki której wiele ludzi, pozycjonerów, autorów blogów i stron WWW, kupuje unikalne artykuły napisane przez Copywriterów. Artykuły w Textmarkecie można zakupić po różnych cenach, jednak cena jest uzależniona od poziomu tekstu. Obecnie w systemie teksty są podzielone na trzy kategorie: LOW, MEDIUM oraz PREMIUM. Każda z tych kategorii serwuje inny poziom artykułu, chodzi tu głównie o stylistykę, poprawność, oraz źródła i wiedzę zawartą w tekście, a także o długość znaków i ilość słów.

Jak zarabiać na Textmarkecie?

To nic trudnego, jeżeli chcesz zacząć zarabiać pieniądze na pisaniu tekstów, to wystarczy, że będziesz posiadać konto w systemie Textmarket. Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i szybka. Następnie jeżeli masz już jakieś swoje unikalne artykuły, których jesteś autorem, dodaj je do tej giełdy tekstów i poczekaj na zaakceptowanie i dodanie ich do bazy. Czym więcej własnych tekstów tym większe zarobki. Pamiętaj! Pisz regularnie teksty i dodawaj je do Textmarketu, nie pisz skomplikowanych artykułów, pisz artykuły proste, zrozumiałe dla każdego użytkownika (czytelnika).
Tekst nie może być krótszy niż 1000 znaków, musi być także poprawny ortograficznie i stylistycznie, pisany z logiką.

Ile można zarobić na pisaniu tekstów i Sprzedaży ich dzięki Textmarketowi?

Ogólnie niema limitu zarobków, można miesięcznie wyciągnąć nawet 1000 – 1500 zł miesięcznie, jeżeli klienci będą chcieli te teksty oczywiście kupić.
Za jeden tekst zależnie od kategorii można zarobić od 4,62 do 50 zł, a nawet i więcej. Wszystko to jednak zależy od tego do jakiej kategorii będziesz chciał pisać swoje teksty na sprzedaż. Każda kategoria ma swoje ceny za artykuł, a ceny są następujące:
LOW – 4,62 zł
MEDIUM – 9,25 zł
PREMIUM – 18,50 zł
W Textmarkecie można także po jakimś czasie dołączyć do trybu zleceń, gdzie to od razu dana firma zleci u ciebie konkretny artykuł do napisania, za takie teksty oczywiście zarabia się o wiele więcej, ale zanim dojdzie się do trybu zleceń, trzeba wypisać ogólnie liczbę 30000 znaków.
Jednym słowem Textmarket to dobra alternatywa do zarabiania w Internecie, dzięki Sprzedaży własnych tekstów i artykułów. Jeżeli się postarasz i przyłożysz, oraz systematycznie będziesz dodawać swoje artykuły na sprzedaż, możesz zarobić naprawdę sporo. Pamiętaj tylko, że artykuły muszą być unikalne nie kopiowane, a ty musisz być ich autorem. Wypłata zgromadzonych pieniędzy z konta Textmarketu jest już od 100 zł zgromadzonych na profilu, więc nie jest to duże minimum do wypłaty i na pewno dość szybko uda ci się je osiągnąć.
Kliknij by zacząć zarabiać

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments